15.10.2019 | 12:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jičínský veletrh jede úspěšně dál

Koncem srpna se v areálu jičínské firmy KOBIT uskutečnil již 23. ročník výstavy Jičínský veletrh. Během třídenní akce, jejíž začátky si mnozí pamatují i pod jejím původním názvem STAN, představilo svoje produkty a technologie více než padesát vystavovatelů.

Letošní ročník výstavy komunální techniky, silničářských a dalších speciálních nástaveb tradičně probíhající na půdě domácí pořádající firmy KOBIT nemohl začít jinak než vzpomínkou na předčasně zesnulého zakladatele společnosti a zároveň duchovního otce veletrhu Ing. Jaroslava Nožičku. Pokud se na průběh letošního ročníku díval, byl určitě spokojen, neboť i letošní třídenní program probíhal stejně jako v minulých letech přesně podle jeho kréda a přání. V Jičíně by zdaleka nemělo jít pouze o obchodní setkání, ale především o mezilidské vztahy s bohatou výměnou zkušeností a hlavně pohodu.

„Atmosféra veletrhu se nedá uměle vytvořit, důležité je, aby se u nás návštěvníci i vystavovatelé cítili jako doma a pomohli nám navázat na náladu, která tu vždy byla. Rozhodně chceme pokračovat i do budoucna, zkrátka jedeme dál,“ řekl úvodem ředitel a jednatel společnosti Ing. Petr Nožička.

 

Bohatý odborný program

Samotná výstava byla stejně jako v minulosti rozložena do dvou hlavních částí.

Tou první byla přibližně dvouhodinová prezentace techniky tradičním a léty osvědčeným způsobem s předjetím jednotlivých exponátů před stan s pohodlně sedícími diváky, kde proběhl odborný komentovaný výklad. V této části programu byl kladen důraz především na prezentaci technických novinek a inovací z nabídky vystavujících firem. Hlavní program, v jehož rámci se představilo téměř šedesát strojů a zařízení, byl obohacen řadou praktických ukázek.

Další exponáty si mohli návštěvníci prohlédnout po celý den na přilehlé výstavní ploše, kde se ve stáncích vystavovatelů mohli dozvědět i nejvíce detailních informací, popřípadě si některou techniku i vyzkoušet.*

Více v časopisu Komunální technika 10/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down