22.01.2014 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jednoosé nosiče Rapid pomáhají celý rok

Jednoosé nosiče nářadí od předního švýcarského výrobce Rapid zastávají v profesionálním zimním nasazení nenahraditelnou roli výkonných a efektivních pomocníků, převážně v komunálním provozu při údržbě komunikací měst a obcí, parkovišť, průmyslových areálů, nemocnic a sanatorií, a to nejen v horských, ale i níže položených oblastech.

 

Právě často zmiňovaná údržba chodníků nahrává ručně vedeným strojům v agregaci se zametacími stroji – kartáči, sněhovými frézami, shrnovacími radlicemi, posypovými zařízeními a v poslední době s jednou z nejefektivnějších preventivních technologií – aplikátorem solanky. Právě Rapid je prvním výrobcem, který agregoval technologii solanky s mobilním jednoosým nosičem nářadí.

Rapid poskytuje značné množství různých typů pracovního nářadí a příslušenství nejen pro komplexní zimní údržbu, ale i pro celoroční využití v profesionálním nasazení. Investice do dražšího stroje se vzhledem k životnosti a zmíněné efektivitě právě vyplatí. Právě zmíněná přídavná nářadí pro údržbu chodníků a ostatních prostranství měst a obcí s omezenou průjezdností jsou klíčem k úspěchu zimní údržby.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down