22.01.2014 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jediný univerzál svého druhu

Je tu sice nový rok a s ním nás čeká mnoho nových věcí, ale je tu také možnost poohlédnout se za uplynulým rokem, alespoň za úspěchy italského výrobce malotraktorů a komunálních nosičů ANTONIO CARRARO a také za všestranností techniky tohoto výrobce, který již desítky let patří mezi etalony v kategorii malotraktorů. A jak už sám titulek a také titulní strana časopisu napovídají, hlavní slovo bude mít traktor – komunální nosič ANTONIO CARRARO model TTR 4400 HST II.

Druhá generace traktoru - komunálního nosiče ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II se již od svého uvedení na trh setkala s velikou oblibou a jak by také ne, když navazovala na svého generačně staršího, ale i přesto velmi oblíbeného a spolehlivého sourozence, který svou práci odváděl, jak se patří v plném nasazení a stále se s ním můžeme setkávat i u nás.

Také druhá generace modelu TTR 4400 HST II, jež měla svou českou premiéru v roce 2012 na veletrhu Techagro 2012 v Brně, se setkala s více než velkou oblibou. I nový model dokazuje, že měl na co navázat, ale hlavně má co nabídnout při celoročním provozování po 365 dnů v roce. *

Více v časopisu Komunální technika 1/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down