06.11.2017 | 03:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jedenáct měsíců po zahájení stavby se stříhala páska

Dodatečný dárek k letošním oslavám čtvrtstoletí svojí existence si věnovala koncem října společnost GARNEA v podobě otevření nové pobočky v Sedlčanech. Moderní prodejní a servisní středisko vyrostlo v průmyslové zóně na okraji města za pouhých jedenáct měsíců od zahájení stavebních prací a bude sloužit uživatelům zemědělské, komunální, dopravní i stavební techniky.

Výstavba zbrusu nové pobočky firmy, která má svoje hlavní sídlo v jihočeském Neplachově, byla v Sedlčanech zahájena vloni 16. listopadu a její slavnostní otevření se za bohaté účasti zákazníků a spolupracovníků společnosti GARNEA uskutečnilo 26. října. Slavnostního přestřižení pásky se ujali starosta města Sedlčany Ing. Jiří Burian a ředitel společnosti GARNEA Ing. Jiří Hrůša.

„Chtěl bych poděkovat představitelům města Sedlčany za vstřícnost. Jen proto bylo možné realizovat stavbu v tak krátkém čase. Teď je pouze na nás, abychom vykročili tou správnou nohou a spokojení uživatelé techniky k nám nacházeli cestu v co nejhojnějším počtu,“ uvedl Jiří Hrůša.

„Jsme zemědělským krajem, i když se na Sedlčansku hospodaří v těžších podmínkách. Proto sem kvalitní technika a zázemí pro její servis bezpochyby patří. A nepatří sem pouze zemědělská mechanizace. Mnoho strojů využíváme též v provozech komunálních služeb měst a obcí. Proto je dobře, že nové středisko vzniká,“ poznamenal starosta a senátor za oblast Příbramska Jiří Burian.

Traktory s bohatou nabídkou

Jedním z výrazných milníků v historii firmy GARNEA byl rok 2007, kdy se rozešla se svým dosud hlavním dodavatelem především zemědělské techniky a začala hledat jiné možnosti spolupráce s novými partnery. Zásadním se ukázalo navázání kontaktů a zahájení jednání o generálním zastoupení značky Deutz-Fahr na českém trhu. Výhradním importérem strojů Deutz–Fahr pro Českou republiku se stala GARNEA v roce 2011. „Za rok 2011, kdy jsme zastoupení značky Deutz-Fahr převzali, se nám podařilo prodat 30 traktorů. Za letošní rok jich máme prodaných již 120 a tato zvyšující se čísla byla bezesporu jedním z důvodů dobudování kvalitní servisní sítě. A na Sedlčansku nám dosud středisko chybělo,“ vysvětlil Ing. Václav Baštýř mladší, z oddělení marketingu společnosti GARNEA.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down