16.02.2018 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jaro se blíží mílovými kroky

Přestože současné dění v komunálních službách ovlivňuje zima se všemi nástrahami a povinnostmi, je třeba již nyní pomýšlet na období úklidu po ní, připravit se na údržbu zeleně, zajistit potřebnou mechanizaci a svozovou techniku.

Ani letos firma Auto SAS s. r. o. nezůstává pozadu a přichází s nabídkou nové, odpovídající a výkonné techniky, která může tuto tak náročnou práci usnadnit. Stejně jako v minulých letech nabízí techniku pro sečení, zametání a svoz bioodpadu, která svými parametry a velikostí zajišťuje dostupnost na ošetřované plochy ve městech, parcích, na obecních pozemcích a od loňského roku také v náročných svažitých terénech.

Firmám, které zatím jen uvažují o nákupu techniky nebo potřebují pro dané období posílit svou stávající flotilu, nabízí Auto SAS možnost zapůjčení strojů, po předchozí dohodě i s obsluhou. Pro výškové práce lze vybrat z poměrně široké flotily přípojných nebo samohybných vysokozdvižných pracovních plošin s pracovní výškou až 18 m. Nyní jsou k dispozici i terénní pracovní plošiny s náhonem na všechna čtyři kola.

Veškerou techniku, kterou Auto SAS nabízí, je možné předvést a zájemce si ji může vyzkoušet v areálu společnosti v Solnici po celý rok. Stačí dohodnout termín návštěvy. Každý stroj, ať již k prodeji nebo k pronájmu, je zajištěn kompletním servisem, náhradními díly a přepravními prostředky pro dovoz na místo určení.*

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2018)

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down