06.06.2012 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jarní setkání tentokrát ve vlastním areálu

Tradiční jarní setkání zájemců o komunální techniku i vybavení sportovišť uspořádala koncem dubna společnost Eurogreen CZ. Po několika úspěšných ročnících, které proběhly na ploše lyžařského areálu nedaleko Jiřetína pod Jedlovou a podzimním setkání v prostorách varnsdorfského soukromého minipivovaru Kocour, pozvala tentokrát firma Eurogreen CZ své klienty do vlastních prostor v Jiřetíně.

Důvodem volby jiné organizace akce uspořádané ve vlastním areálu bylo otevření nově vybudované výstavní haly. Ta ovšem tentokrát nebyla příliš potřeba, protože počasí organizátorům velice přálo a technika a zájemci o ni zaplnili hlavně venkovní plochy areálu, kde měli možnost případně vyzkoušet stroje i v praxi.

Kratší dodací termíny

„Výstavba a otevření nových reprezentačních prostor, kde mohou být některé z nabízených produktů vystaveny celoročně, je určitě dalším krokem vpřed ve vývoji firmy. K přístavbě nové haly nás vedla také nutnost rozšířit kapacitu montážní dílny. S počtem prodaných strojů logicky stoupají nároky na servisní zabezpečení a také jsme potřebovali rozšířit kapacity montážní dílny. Například traktory Iseki dovážíme v klecích jako polotovar a jejich kompletní montáž zajišťujeme tady v Jiřetíně. Díky tomuto systému kompletace strojů můžeme našim zákazníkům nabídnout podstatně kratší dodací lhůty. Ty bývaly někdy až tříměsíční, s vlastní montáží jsme schopni některé stroje dodat do týdne, většinou realizujeme zakázku do čtrnácti dnů. Otevření nové haly je dobrou příležitostí ukázat našim zákazníkům i kvalitní servisní zázemí, které je velice důležité. Navíc v areálu či jeho okolí je dostatek ploch, kde je možné techniku předvést,“ vysvětluje důvody výstavby nových prostor zástupce společnosti Eurogreen CZ Ondřej Šafránek.

Nabídka opět širší

Výstavní ploše dominovaly samozřejmě především stroje značek, jichž je pořádající firma generálním dovozcem do České republiky – Iseki, AS-Motor a Zemmler. Zastoupeny zde byly i letošní novinky, které firma představila v rámci veletrhu Techagro v Brně a o kterých také informujeme v tomto čísle. Novou generaci strojů představily oblíbené žací traktory Iseki SXG, novinky nechybějí ani u řady traktorů Iseki 4000 nebo užitkových vozidel Iseki-JCB. A s novinkami a vylepšeními přichází i značka AS-Motor.
„Sortiment se snažíme neustále aktualizovat. Kromě uvedených značek jako regionální prodejce stále nabízíme například kloubové nakladače Avant a nově také štěpkovače Eliet, kde jsme navázali spolupráci s kopřivnickou firmou Agrocar. V nabízeném sortimentu nechybí ani profesionální příslušenství k traktorům. Zde sázíme hlavně na osvědčené a vyzkoušené značky. Jmenovat mohu například zimní příslušenství v podobě sněhových fréz Westa nebo strojů Hydroman,“ seznamuje stručně s nabídkou Ondřej Šafránek.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down