21.03.2018 | 02:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jarní premiéra pod křídly baroka

Působivé prostředí barokního zámku Milotice (okr. Hodonín) přivítalo začátkem jara (20. 3.) historicky první den otevřených dveří společnosti SYNPRO, s. r. o. se sídlem ve Velkých Bílovicích. Přes nepřízeň počasí doprovázenou občasným sněžením se akce vydařila. Cestu na ni našlo 170 zájemců především o techniku pro města a obce.

„Počasí jsme si vybrali záměrně, aby všichni naši zákazníci viděli, že nás nezastaví zima, vítr, sníh ani déšť, ale jedeme pořád," řekl nám s úsměvem jednatel firmy SYNPRO Radim Košutek.

Společnost se řadí mezi menší subjekty s víceméně regionálním působením. V oblasti komunální techniky se zaměřuje na výrobky značky Bomford, hlavně vyžínací příkopová ramena s různými pracovními nástavci a dálkově řízené svahové pásové sekačky Flailbot, které v České republice zastupuje.

Působí jako regionální prodejce univerzálních kloubovým nosičů nářadí od dánské firmy Nilfisk, největšího světového výrobce úklidové techniky. Dalším pilířem sortimentu jsou žací traktory se sběrem a samojízdné mulčovače od výrobce Seco Industries (dříve Seco GROUP) pro profesionální, tak soukromé uživatele. V nabídce nechybí traktory SAME, Lamborghini a Yanmar a manipulační technika Giant.

Veškerou techniku si mohli zájemci dosyta vyzkoušet. A komu to nestačilo, mohl se "dorazit" chutným občerstvením. Akce se vydařila a nezbývá než popřát hodně zdaru do druhého ročníku.*

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down