22.12.2016 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jak vybrat tu pravou sněhovou techniku?

Sněhové frézy značky Husqvarna si hravě poradí s úklidem sněhu z velkých i malých ploch a jsou připraveny na různé klimatické podmínky. Pro mírné zimy postačí jednostupňové modely doplněné pryžovou hranou na šneku, díky které se přizpůsobí každému povrchu a odstraní i nepříjemný namrzající film. Výkonné dvoustupňové frézy doplněné poháněnými koly se poperou i s pravou sněhovou kalamitou.

Dvoufázový mechanismus zajistí nahrnutí sněhu tzv. šnekem a následné vyhození pomocí oběžného kola s lopatkami výsypným žlabem. Tento typ sněhových fréz efektivně odklidí i těžký a uježděný sníh.

„Mezi důležitá kritéria pro výběr sněhové techniky patří  velikost plochy, na které bude třeba odklízet sníh, obvyklé sněhové podmínky i to, jak často budete frézu používat. Výkonnou sněhovou frézu Husqvarna z řady ST300 oceníte při častém používání, úklidu velkých ploch a těžkého sněhu. Se sněhem na příjezdové cestě a kolem domu pomůže řada fréz ST200. Na první sněhový poprašek, občasné využití a chodníky se skvěle hodí kompaktnější sněhová fréza z řady ST100,“ vysvětluje Tomáš Nevečeřal, produktový specialista značky Husqvarna.

Pohodlnou práci bez zbytečné námahy u sněhových fréz Husqvarna zaručí propracovaná ergonomie a lehká ovladatelnost. Aby s frézou bylo možné bezpečně pracovat i v zimním šeru přicházejícím v zimě už během pozdního odpoledne, je vybavena kvalitním LED reflektorem. Samozřejmostí je dnes již také nastavitelná a vyhřívaná rukojeť, aby u práce nebolela záda ani nezábly ruce.*

Více v časopise Komunální technika 12/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down