17.02.2021 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovativní systém pro rychlý start

Společnost Briggs & Stratton rozšířila v loňském roce svou integrovanou technologii startovacího systému InStart® do střední kategorie motorů 575iSi a 675iSi Series™. Stalo se tak v návaznosti na úspěšné uvedení této technologie do motoru 475iSi.

Všechny nové čtyřtaktní vzduchem chlazené benzínové motory 575iSi a 675iSi jsou nyní dostupné s technologií Instart, která sbírá jedno ocenění za druhým. Díky ní není potřeba nastřikování paliva, odpadá sytič nebo tahání za startovací šňůru. Inovativní systém s lithiovou baterií je integrovaný do motoru tak, aby zajišťoval okamžitý start.

S tlačítkem nebo klíčkem

Řada motorů iSi je vybavená integrovaným systémem s li-On baterií, který usnadňuje startování. Baterie je nevyjímatelná, což znamená, že se kabel připojuje přímo k motoru. Na jedno plné nabití poskytuje lithium-iontová baterie až 200 startů a vydrží tak zpravidla po celou sezónu.

Výrobci, kteří pro svoji techniku využívají motory 575iSi a 675iSi s technologií Instart, mohou koncovému uživateli nabídnout verzi buď se startovacím tlačítkem, nebo s klíčkem.

Snadný provoz, lepší skladování

Kombinací síly a výkonu společně se startováním na jeden dotek přicházejí řady motorů 575iSi a 675iSi standardně s inovativním systémem Just Check & Add (jen zkontroluj a doplň olej). Ten posouvá snadnost provozu na novou úroveň, protože motory nevyžadují výměnu oleje během celého životního cyklu. Stačí ho pouze občas doplnit.

Uvedené motory mohou být také na přání vybavené technologií Mow N’ Stow, která usnadňuje skladování žací techniky. Sekačky tak lze umístit ve svislé poloze, čímž se šetří až 70 % skladovací plochy. Lépe se potom čistí podvozek a snadnější přístup je k žacímu noži.*

Zdroj: Briggs & Stratton

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down