18.01.2017 | 11:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Inovativní řešení pro skladování paliv a AdBlue

Kingspan Environmental je globálním lídrem ve výrobě skladovacích a výdejních řešení pro AdBlue® a naftu. Nyní představil nový sortiment technologie pro tyto kapaliny. Společnost Kingspan Environmental navrhuje a vyrábí inovativní systémy pro bezpečné skladování a distribuci AdBlue®, nafty a oleje více než 40 let a je považována za autora první ekologické nádrže s dvojitými stěnami na světě, která změnila trh tím, že stanovila nové normy v odvětví.

Výrobky zahrnují technologie FuelMaster® pro skladování a distribuci nafty, BlueMaster® Pro, Standard a Basic pro bezpečné skladování AdBlue® i  mobilní nádrž TruckMaster TM 200 / TM 300 s výdejním systémem pro 200 a 300 litrů nafty.

FuelMaster® - systém speciálně pro skladování a výdej nafty

Všechny nádrže FuelMaster® o objemech 1225 - 9000 litrů jsou dvouplášťové kvůli ochraně životního prostředí a díky tomu zabraňují  kontaminaci prostředí. Nádrže jsou vybaveny uzamykatelným výdejním stojanem (housingem), který poskytuje zabezpečení veškerého standardního i doplňkového vybavení. K dispozici jsou rovněž systémy pro monitorování nádrží, včetně standardního systému „WatchmanAnywhere“, který obsluze umožňuje sledovat hladiny nafty z jakéhokoli místa - a to i za pohybu. Dvouplášťové nádrže FuelMaster® splňují veškeré přísné předpisy pro skladování nafty pro stavební, dopravní, komerční a zemědělské použití. Umožňují pohodlné a bezpečné tankování na ideálním  místě, také nákup nafty za velkoobchodní ceny, čímž dochází k úspoře času i financí. FuelMaster® umožňuje zákazníkům nezanedbatelnou úsporu nákladů a pohodlné skladování nafty se skvělou technickou a zákaznickou servisní podporou a desetiletou zárukou na nádrže.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down