08.01.2016 | 09:01

I chodníky si v zimě žádají údržbu

Nejen o silniční tahy se starají stroje, které dodává na tuzemský trh firma PEKASS. Pečují též o chodníky a veřejná prostranství, kde každodenně chodí statisíce obyvatel našich měst a obcí a je potřeba je udržovat. Pro tuto oblast jsou určeny především komunální nosiče a kompaktní traktory italského výrobce ANTONIO CARRARO, které se již staly každodenními pomocníky za více než šestnáct let, kdy je PEKASS a. s. výhradním dovozcem této značky do České republiky.

Mezi komunálními nosiči a kompaktními traktory ANTONIO CARRARO si zcela jistě najde svého favorita každý, kdo hledá spolehlivý stroj pro celoroční pracovní nasazení v rozdílných podmínkách.

Tradičně nejžádanější model

Jednoznačně nejžádanějším zástupcem je již pravidelně každý rok komunální nosič nesoucí označení TTR 4400 HST II, který se řadí na špici mezi komunálními nosiči, a to nejen svou flexibilitou pro agregaci pracovních nástaveb, ale i pro svou užitnou hodnotu a provozní vlastnosti díky hydrostatické převodovce a otočnému pracovišti řidiče. Tento nosič je vybaven japonským dieselovým motorem Yanmar o výkonu 38 koní, který je znám svým kultivovaným chodem a příznivou spotřebou.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2016