Hyundai nejsou jen automobily

Výrobou minirypadel, pásových i kolových rypadel a kolových nakladačů se zabývá společnost Hyundai. Na evropském trhu působí od roku 1990 a nyní má zastoupení ve více než 20 zemích. Výhradním dovozcem do České republiky je společnost Cime-bau, s. r. o.

Když se řekne Hyundai, většina z nás si představí osobní automobil, kterých na silnicích potkáváme mnoho. Nejsou to pouze „osobáky“. Jedná se i o manipulační techniku stejné značky, vyráběnou v Ulsanu v Jižní Koreji.

Hyundai Heavy Industries (HHI), založena roku 1972, patří také k největším světovým výrobcům lodí, dodávaných například také americkému námořnictvu nebo bohatým šejkům. Jako jeden z mála na světě používají ocel vlastní výroby a dnes zaměstnávají 16 000 lidí. Stavební divize HHI zahájila výrobu v roce 1985 a je celosvětově uznávaná jako lídr díky využívání moderních, ekonomických a pokrokových technologií a postupů. Podívejme se na sortiment, který díky širokému spektru využití není určen pouze pro stavebnictví.

Minirypadla Hyundai se vyrábějí od hmotnosti 1,7 do 8,3 t, a to v devíti modelech. Vyznačují se dobrou odolností materiálu a sladěním provozní hydrauliky s výkonem motoru, což je u této značky zvykem. Do strojů se montují motory světově uznávaných výrobců, podle modelu, jako je Mitsubishi, Yanmar a Kubota o výkonech od 12,5 do 49,9 kW. Hydraulický systém je od firmy Kawasaki. Většina minirýpadel se dodává s tzv. nulovým přesahem zádě.

Většina strojů je vybavena satelitním monitorováním HI-MATE, který můžete mít v počítači či telefonu. Kontrolujete tak polohu stroje, spotřebu paliva, hmotnosti naloženého materiálu, čas vykonané práce a další.*

Více informací najdete na: www.hyundai-stavebnistroje.cz

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down