26.02.2021 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Hydraulická bourací kladiva řady HB

Společnost Doosan Infracore Europe uvedla na trh nový sortiment hydraulických bouracích kladiv. Pětice modelů řady HB přináší nový koncept s vysokým výkonem a zjednodušenou konstrukcí, speciálně optimalizovaný a certifikovaný pro rypadla Doosan s nosností od 1,2 do 15 tun.

Nová kladiva nabízejí nejvyšší možnou produktivitu, ať již potřebujete rozbít beton nebo lámat kameny. Vysoká kvalita je umocněna dvouletou zárukou. Atraktivní ceny umožňují dosáhnout velmi nízkých celkových nákladů na vlastnictví.

Stejně jako u všech strojů a příslušenství Doosan je možné u bouracích kladiv využívat širokou servisní síť prodejců a produktových specialistů Doosan, kteří poskytují komplexní podporu.

Delší životnost

Životnost bouracích kladiv je prodloužená díky využití pokročilého procesu tepelného zpracování a osvědčených materiálů pro klíčové komponenty včetně válce a pístu. Energie zdvihu pístu se akumuluje nabitým plynným dusíkem. Kladiva používají systém vnitřního ventilu s jednoduchou strukturou a menším počtem vnitřních částí.

Uretanový tlumič zabraňuje vibracím, které by mohly poškodit nosič, a zvyšuje pohodlí obsluhy. Přední hlava podepírá kladivo a sestavy s pouzdrem, což tlumí rázy. Kryt zajišťující nízkou hlučnost je ideální pro práci v městských zónách, kde je nutné snížit hladinu hluku nebo kde místní regulace může vyžadovat odhlučněná bourací kladiva.

Pět modelů

V řadě HB najdete pět modelů – HB03, HB04, HB06, HB08 a HB15 – pro použití na kompaktních, pásových a kolových rypadlech Doosan s nosností od 1,2 do 15 tun. Sortiment bouracích kladiv Doosan, který je ideální pro demoliční práce, je také určený pro běžnou výstavbu, pronájem, dobývání a těžbu nerostných surovin.

Nejnižší model HB03 je vhodný pro použití na 1,7tunovém minirypadle Doosan DX17z nebo 1,9tunovém DX19. HB04 je určený pro 2,7tunové minirypadlo (DX27z) a 3,5tunové DX35z. Třetí model – bourací kladivo HB06 – je určený pro šestitunové kolové rypadlo Doosan DX57W-5 a strojích DX62R-3 a DX63-3.

Čtvrté kladivo HB08 lze agregovat osmitunovým rypadlem Doosan DX85-3. Vrcholný model hydraulického bouracího kladiva HB15 je potom navržený pro použití s pásovými rypadly Doosan DX140LC-5, DX140LCR-5 a DX160LC-5 a kolovými DX140W-5, DX160W-5 a DX165W-5.*

Zdroj: Doosan

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down