11.01.2016 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Hlavním programem jsou elektrické plastové sypače

V Meziříčku v okrese Žďár nad Sázavou má svoje zázemí firma TomiTruck. Vznikla na podzim v roce 2014 a v listopadu téhož roku získala výhradní zastoupení na prodej a servis elektrických plastových sypačů a solankových postřikovačů SnowEx. Od jara roku 2015 zastupuje tyto produkty též na polském trhu.

Navázání spolupráce se značkou SnowEx předcházel několikaměsíční pobyt na severoamerickém kontinentu, kdy posléze došlo k prvním kontaktům. Produkty značky SnowEx se totiž vyrábějí nedaleko Detroitu a jejich výrobce se právě chystal vstoupit na evropské trhy.

„Produkty, které jsme měli možnost pozorovat v praktickém nasazení po celou zimu, nás hned zaujaly. Jde o technické řešení s řadou patentů, které se u nás zatím nevyskytovalo. Vyráběné modely sypačů (v základní nabídce je 33 modelů) jsou agregovatelné na nejrůznější typy podvozků. V sortimentu najdeme jak malé ruční sypací vozíky, tak výkonné sypače se zásobníkem s kapacitou 5 m3 schopné aplikovat jakýkoli druh posypového materiálu.

Naše rodinná firma se nezabývá pouze prodejem sypačů a solankových postřikovačů, ale i jejich montáží a servisem. Kromě toho pracujeme na vývoji a výrobě adaptérů pro připojení různých typů pracovního nářadí ke čtyřkolkám a pick-upům. Zajišťujeme také speciální úpravy čtyřkolek ATV, UTV a pick-upů pro pracovní nasazení v komunálních službách, zemědělství, lesnictví, stavebnictví a dalších činnostech. Další činností firmy TomiTruck je vývoj a výroba profesionálních komunálních vysavačů MITO,“ seznamuje se zaměřením nové firmy její jednatel Tomáš Ingr.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2016

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down