16.01.2013 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Exkluzivní partner pro financování traktorů

Od podzimu mohou zákazníci při koupi traktoru Zetor prostřednictvím financování od společnosti ČSOB Leasing čerpat nové výhody, například nulové navýšení, schválení smlouvy na koupi traktoru pouze podle předložené žádosti o financování a identifikačních dokladů nebo pojištění prodloužené záruky kryjící zejména škody vzniklé opotřebením. Každý zákazník při využití Zetor Finance obdrží poukaz na servis a oleje v hodnotě 10 000 korun.

Výhodné finanční služby a produkty od společnosti ČSOB Leasing mohou zákazníci firmy ZETOR TRACTORS čerpat u všech autorizovaných dealerů traktorů Zetor až do konce roku 2013.
Prodloužením spolupráce na rok 2013 tak firmy navazují na dlouhodobé partnerství v oblasti financování obchodu a prodeje traktorů Zetor v České republice i na Slovensku. Zákazníci se budou s finančními produkty a službami ČSOB Leasing i nadále setkávat pod značkou Zetor Finance.
Finanční produkt Zetor Finance využívá přes tři čtvrtiny zákazníků firmy ZETOR TRACTORS při pořízení traktoru na leasing či úvěr.
Podle Jana Kulhánka, ředitele pro rozvoj a podporu obchodu u komodit stroje, zařízení a těžká dopravní technika, chce ČSOB Leasing posunout spolupráci na další úroveň a podpořit společnost ZETOR TRACTORS v jejím růstu na českém trhu jak financováním obchodu autorizovaným dealerům, tak i novinkami a výhodným financováním i pojištěním pro uživatele traktorů Zetor.
„O tom, že je ČSOB Leasing velmi solidním partnerem pro značku Zetor a její zákazníky, jsme se přesvědčili mnohokrát, například při úzké spolupráci na úspěšné roadshow u příležitosti oslav 65. výročí vzniku značky Zetor. To, že více než tři čtvrtiny všech poskytnutých financování v ČR a na Slovensku jdou právě přes ČSOB Leasing, je jasným indikátorem, že jejich financování a služby jsou zákazníky přijímány více než dobře. Očekáváme, že se značka Zetor Finance postupně stane zárukou špičkového financování, které má pro naše zákazníky jasné přínosy,“ říká Marián Lipovský, zástupce výkonného ředitele ZETOR TRACTORS a. s.

Novinky pro dealery a klienty

- Financování obchodu pro autorizované dealery traktorů Zetor
ČSOB Leasing zajistí financování distribuční sítě autorizovaných prodejců Zetor formou rámcového obchodního úvěru poskytovaného jednotlivým autorizovaným dealerům Zetor. Jde o revolvingový produkt, který dealerům umožňuje čerpání finančních prostředků podle jejich potřeby a požadavků na velikost skladu s traktory.

Finanční produkty pro zákazníky nakupující traktory Zetor

Novinkou letošního podzimu je financování s nulovým navýšením bez dalších administrativních poplatků. Tato novinka je významnou podporou pro koncové zákazníky, a to s ohledem na pozastavení příjmů dotačních žádostí PGRLF. Pro nákup traktorů Zetor koncovými uživateli má ČSOB Leasing dále připraveny finančně zvýhodněné produkty finanční leasing a zákaznický úvěr - „Zetor Finance Diskont“.
Prodej je dále podpořen produkty „Zetor Finance Service Free“, kdy zákazník při pořízení traktoru formou jednoho z výše uvedených produktů obdrží poukaz na servis a oleje v hodnotě 10 000 korun.
Kromě standardních produktů pojištění traktorů ČSOB Leasing nabízí i možnosti pojištění prodloužené záruky na traktory Zetor, které kryje zejména škody vzniklé opotřebením.

Zetor Finance QUICK Lease - umožňuje klientům při složení 15% akontace rychlé a jednoduché schválení žádosti o financování. To pouze na základě žádosti o financování a identifikačních dokladů zákazníka.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down