18.06.2021 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Elektrický Master uvedený do prodeje

Renault Trucks Master Z. E. – 100% elektrické vozidlo ideální pro provoz v městském prostředí (foto), je nyní k dispozici i na českém trhu. Díky technologickému vývoji představují elektromobily pro dopravce reálnou alternativu k dieselovému palivu.

Vůz Renault Trucks Master Z. E. je ideálním nástrojem pro koncové dodávky a umožňuje přístup do všech městských oblastí, dokonce i do těch s velmi přísnými dopravními omezeními.

Elektromobil je na českém trhu nyní k dispozici v provedení furgon (tři délky/dvě výšky), podvozek (pro skříňové nebo valníkové nástavby) a také jako nástavba Eurobox. Ta je unikátní díky své kombinaci nízkého nákladového prahu a objemu skříňové nástavby až 21 m³ s délkou ložné plochy až 4,99 m. Všechny varianty modelu Master Z. E. byly navržené tak, aby splňovaly požadavky zákazníků pracujících v městském prostředí.

Díky umístění akumulátoru pod kabinou nedošlo u nákladového prostoru ke změně objemu ani ke zvýšení nástupního prahu. Nabití baterie z wallboxu nebo průmyslové zásuvky 32 A trvá šest hodin. V případě potřeby lze vozidlo Master Z. E. dobít i z běžné 220 V zásuvky, a to díky adaptéru, který je volitelným prvkem výbavy.*

 

Stručná specifikace elektromobilu Renault Master Z. E.

  • Celková hmotnost 3,1 nebo 3,5 t
  • Elektrický motor s výkonem 57 kW
  • Maximální točivý moment: 225 Nm
  • Maximální rychlost: 100 km/h
  • Úložiště energie: lithium-iontové baterie o výkonu 33 kWh
  • Dojezd podle WLTP metodiky: až 120 km

(Podrobnosti v Komunální technice 6/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down