Ekologické mycí stoly v systému pronájmu

V dílnách nebo různých výrobnách je biologické čištění nástrojů a kovových dílů nejlepší alternativou k běžným studeným čističům. Ty jsou silně cítit a obsahují nebezpečné látky, které bývají zdravotně i ekologicky závadné.

Společnost MEWA nabízí řešení v podobě mnohostranně využitelných mycích stolů Bio-Circle.

Pomáhají mikroorganismy

Systém MEWA Bio-Circle pracuje s čisticí kapalinou na vodní bázi, která neobsahuje žádná toxická a vysoce hořlavá rozpouštědla. Nečistoty z nástrojů nebo kovových dílů se odstraňují efektivně a šetrně – bez škodlivých chemických výparů. Při čištění se používají přírodní mikroorganismy, které rozkládají tuky, maziva a oleje.

Mycí stůl lze použít všude tam, kde je potřeba bezpečně a ekologicky vyčistit silně znečištěné nástroje. MEWA Bio-Circle najde uplatnění dokonce i v potravinářském průmyslu, například pokud jde o odstraňování organických sloučenin jako je cukr.

Praktický servis údržby

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Zaručuje ji také správné používání mycího stolu a jeho pravidelná údržba, která zahrnuje doplňování čisticí kapaliny, výměnu filtru a opotřebovaných dílů. Servis zajišťuje i smlouva o poskytování služeb MEWA s praktickým systémem údržby. Ta se odehrává pravidelně v dohodnutých intervalech, každé čtyři nebo osm týdnů. Vadné díly se obvykle vyměňují do 24 hodin.

„Po podpisu smlouvy pracovník servisu MEWA dodá a nainstaluje požadovaný mycí stůl a poté se staráme o jeho pravidelnou údržbu. Aby byl MEWA Bio-Circle ještě ekologičtější, testujeme v současné době ve zkušební fázi nový opakovaně využitelný filtr. Ten by pak měli používat naši zákazníci po celé Evropě,“ vysvětluje Daniel Krause, projektový manažer a specialista odpovědný za oblast čištění dílů ve společnosti MEWA.

Popisek k obrázkům:

Mycí stoly MEWA Bio-Circle jsou k dispozici v praktickém servisu pronájmu. Zákazníci si mohou vybrat z modelů Mini GT (s kolečky) a Maxi GT (s volitelnými kolečky). Mycí stoly se štětcem MEWA Bio-Circle se používají v dílnách a výrobnách k ekologickému čištění nástrojů a kovových součástek. Čisticí kapalina na vodní bázi obsahuje přírodní mikroorganismy, chrání pokožku a životní prostředí.*

 

Technické údaje stolů MEWA BIO-CIRCLE Maxi GT a Mini GT:

  • Na výběr je ze dvou modelů: Maxi GT 811 x 520 mm (pracovní plocha), volitelná kolečka a Mini GT 700 x 480 mm (pracovní plocha), standardní kolečka.
  • Oblast využití: dílny, průmysl, výroba, potravinářství.
  • Hmotnost: 45 kg (Mini GT), 55 kg (Maxi GT).
  • Nosnost: 100 kg (Mini GT), 250 kg (Maxi GT).
  • Maximální obsah: 100 litrů.
  • Spotřeba energie: asi 700 W.
  • Výkon čerpadla: 40 W / 380 l/h.
  • Teplota: nastavení z výroby na zhruba 41° C.
  • Provozní teplota: 15 až 48°C.

 

Kontakt:

MEWA Textil-Service s. r. o.

K Bílému vrchu 2946/2

193 00 Praha 9 – Horní Počernice

www.mewa.cz

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down