19.04.2018 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

E-shop s řadou novinek

Slibovaný upgrade oblíbeného e-shopu s náhradními díly pro komunální a manipulační techniku je tady. Plně responzivní a uživatelsky jednoduchý – tak lze v krátkosti popsat nový elektronický obchod společnosti Auto SAS, s. r. o., která se na trhu pohybuje už 25 let.

Na adrese sasparts.cz nyní naleznete širokou nabídku náhradních dílů pro komunální a manipulační techniku. Příznivci původního e-shopu tady najdou své oblíbené kategorie, na které byli zvyklí, ale také řadu novinek a vylepšení.

Pro komunální techniku

Původní e-shop byl orientován především na náhradní díly pro komunální techniku, speciálně pro vozidla Multicar, a postupně rozšiřován o náhradní díly pro čisticí techniku značky Hako, která tvoří další důležitý pilíř nabídky společnosti Auto SAS.

Kategorie je členěna, stejně jako v původním e-shopu, podle umístění dílů ve vozidle. Pro model Multicar M25 jsou přehledně zpracovány jednotlivé skupiny dílů a pomoci v orientaci mohou i názorné nákresy jednotlivých částí vozu. Obdobně jsou členěny i podkategorie ostatních modelů vozidel Multicar.

Rozšířena je kategorie náhradních dílů pro čisticí a zametací techniku Hako a zcela nová je pak kategorie dílů pro svahové sekačky Spider. Díly pro komunální techniku v budoucnu posílí ještě samostatná kategorie pro vozidla Isuzu, jež doplňují nabídku komunálních vozidel Auto SAS o další modely o celkové hmotnosti 3,5 až 14 tun.

Nabídka náhradních dílů pro komunální techniku je doplněna také o nástavby a příslušenství, jako jsou cisterny, čisticí a zametací kartáče, radlice, rozmetače posypových materiálů či hnojiv, sypače, frézy atd. Portfolio je velmi široké a neustále se doplňuje.

Pravidelně se pro klienty připravují speciální nabídky, a pokud se stanou odběratelem aktualit, pak o nich budou informováni v okamžiku, kdy budou zveřejněny. Není nic jednoduššího, než navštívit nový e-shop se zabezpečenou doménou https://www.sasparts.cz a přesvědčit se sami.*

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down