16.01.2014 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě slavnostní odhalení novinek jednou ranou

I když jsme některé informace o nově vyráběném modelu nosiče Multicar M31 již přinesli, k jeho slavnostnímu uvedení na trh došlo až v polovině října. V areálu výhradního dovozce těchto vozidel do České republiky, společnosti Unikont Group, byl model M31 slavnostně odhalen s novinkou, zametačem Hako Citymaster 600.

Celodenní slavnostní program, jehož vyvrcholením bylo představení dvou výše zmiňovaných strojů, si mohli návštěvníci zpříjemnit bohatým občerstvením a několika soutěžemi o ceny. Na připravené trati si mohli vyzkoušet svůj um v paralelním slalomu se zametacími stroji Hako Citymaster, na polygonu, který je součástí firemního areálu, bylo možné otestovat svoji řidičskou zručnost s vozidly Multicar, areál si bylo možné prohlédnout též z ptačí perspektivy díky předvedení vysokozdvižné pracovní plošiny Hubmeister a k vidění bylo i mnoho dalšího.

Návštěvníky, kteří se zajímají o historickou techniku, určitě potěšila výstavka doposud všech vyráběných modelů vozidel Multicar včetně nejstaršího typu M21 vyráběného v letech 1958 až 1964. Samozřejmě nemohl chybět ani zástupce nejúspěšnějšího vozidla řady M25. Těchto strojů se vyrobilo přes 100 000 kusů a mnohde ještě pracují.* 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down