06.04.2023 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě novinky pro profesionály

Společnost Kärcher rozšiřuje portfolio své profi řady. Nově uvádí na trh inovované produkty – bateriový zádový vysavač Kärcher BVL 3/1 Bp a extraktor Kärcher Puzzi 8/1.

Vysavač na záda Kärcher BVL 3/1 Bp – ultralehký

AKU vysavač na záda Kärcher BVL 3/1 Bp je ultralehký, kompaktní a výkonný bateriový vysavač na záda s velkou kapacitou nádoby pro úklid ve všech těžko přístupných oblastech. Vysavač BVL 3/1 Bp je vyrobený z inovativního a ultra lehkého materiálu EPP (expandovaný polypropylen), který je 100% recyklovatelný a díky němuž váží vysavač pouhých 4,5 kg.

BVL 3/1 Bp umožňuje flexibilní práci ve stísněných prostorech, je vhodný pro profesionální úklid dopravních prostředků jako jsou letadla či autobusy, v gastronomických provozech jako jsou kavárny a restaurace s menší podlahovou plochou, v maloobchodě, v kinech, ale i pro další poloprofesionální uživatele k úklidu učeben, kanceláří, schodišť či pro čištění čalounění nebo úklid ve veřejných budovách. Připojení sací hadice je nastavitelné pro praváky i leváky, takže každý uživatel může obsluhovat zařízení co nejpohodlněji.

 

Profesionální extraktor Kärcher Puzzi 8/1

Extraktor Kärcher Puzzi 8/1 vyniká kompaktním a robustním designem s nízkou hmotností. Pro dosažení nejlepších výsledků čištění do hloubky vláken je čisticí roztok natlakován a nastříkán hluboko do textilních vláken a poté nasáván zpět spolu s uvolněnými nečistotami. Jeho robustní, kompaktní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a tím i vysokou hospodárnost. Oproti svému předchůdci je o 12 % lehčí, má o 45 % nižší spotřebu a o 16 % větší průtok vzduchu.

Vhodný při čištění čalouněných a textilních ploch v jakémkoli odvětví, ať už jde o hotely nebo pohostinství, servis vozidel nebo čištění budov. Ergonomickou extra krátkou hubici na čalounění lze ovládat pouze i jedním prstem. Praktický tvar umožňuje různé polohy držení. Červená tryska zajišťuje nízkou spotřebu vody. Díky ergonomicky tvarované rukojeti lze stroj snadno přenášet jednou rukou.* 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down