17.08.2017 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Důvodů pro úspěch na trhu je více

Společnost STAVES s. r. o. v průběhu svých Demo dnů v Hummer Centru v Horních Počernicích u Prahy prezentovala široký výrobní program stavební techniky Kubota. Na pečlivě připravené výstavě, stejně jako při praktickém vyzkoušení strojů, bylo dost prostoru na bližší seznámení i s řadou praktických řešení, kterými se tato technika pyšní.

Firma Kubota využívá řadu praktických řešení již v oblasti hydraulického vedení. Hadice na výložníku jsou vždy dělené, takže pokud dojde na některém místě k poškození hadice, stačí vyměnit jen jeden kus, a není třeba měnit hadici celou pod celým strojem.

Důvtipně je konstruován i mechanický rychloupínací systém. Disponuje dvojicí trnů, které se po upnutí konkrétního příslušenství vysunou a vymezí vůlí mezi rychloupínačem a koncovým zařízením. I při častém střídání různých druhů příslušenství k rypadlu nemůže nikdy dojít ke vzniku vůle, čímž je zajištěna bezpečná práce. Všechny tyto detaily se společně podílí na kvalitě, spolehlivosti a provozní efektivitě, kterými jsou stavební stroje značky Kubota pověstné.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down