Drtiče na jakýkoliv odpad

Nedávno skončila jedna z nejdůležitějších oborových výstav v Brně a již se pomalu chystáme na další důležitou událost – veletrh IFAT/ENTSORGA 2012 v Mnichově.

Čtveřice Techagro, Silva Regina, Biomasa a Animal Vetex přitáhla na výstaviště BVV v Brně na přelomu března a dubna více než sto tisíc zájemců o techniku zemědělskou, lesnickou a pro zpracování biomasy a drcení odpadů. Firma FAGUS, s. r. o., se prezentovala nejen kompostárenskými vozy SEKO SAMURAI nové generace, ale i vyvážecími podvozky FARMA, samojízdnými vyvážečkami ALSTOR a miniharvestorem USEWOOD Pro. Expozici doplňovala dvojice osvědčených exponátů na ploše „živého“ předvádění, a sice univerzální drtič HAMMEL VB 750 D, jehož plnění zajišťoval překládací bagr SENNEBOGEN 825 se 17metrovým ramenem.

Linky podle přání

Univerzální drtiče, dodrcovače a separátory HAMMEL si umí poradit s jakýmkoliv odpadem. Vhodnou volbou drtiče a vícefrakčního separátoru je linka s pomocí dvou strojů schopna produkovat tři druhy materiálu současně. U biomasy vznikají tři frakce, a to jemná vhodná ke kompostování, střední pro energetické účely a hrubá, která je opětovně drcena, popřípadě dodrcována na požadovanou zrnitost. Příkladem takové linky může být HAMMEL VB 750 D ve spojení s bubnovým separátorem ZEMMLER či dodrcovacím strojem HAMMEL NZS 700 D. Společnost HAMMEL jde stále kupředu. Na květnovém veletrhu IFAT/Entsorga 2012 na výstavišti v Mnichově představila světovou novinku v oblasti mobilních drtičů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *