25.05.2017 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Doosan Bobcat s novým prezidentem

Společnost Doosan Bobcat oznámila, že Alvaro Pacini (foto) převzal roli prezidenta firmy Doosan Bobcat Europe pro oblast Blízkého východu a Afriky (EMEA). Bude odpovědný za podnikání společnosti Doosan Bobcat v EMEA s prezentací značek Doosan, Bobcat, Geith a Portable Power.

Alvaro Pacini se ke společnosti Doosan Bobcat připojil v roce 2011 na pozici Vice President of Sourcing v EMEA. Později převzal další odpovědnosti. V roce 2013 se postavil do čela řízení celkové kvality a posléze v roce 2015 i řízení provozu. Před tím Pacini pracoval pro společnost Faurecia v Brazílii.

Společnost Doosan Bobcat rozšiřovala své portfolio produktů a distribuční kanály napříč svými značkami těžkých, kompaktních a přenosných elektrických zařízení. Vedoucí pracovníci společnosti jsou přesvědčeni, že Alvaro Pacini pomůže udržet pozitivní rozjezd.

„Věřím, že nám Alvaro se svou více než třicetiletou mezinárodní praxí s vedením pomůže pokračovat v dodávání inovativních, kvalitních produktů a služeb, které od nás naši distributoři a zákazníci očekávají,“ prohlásil Scott Park, prezident a generální ředitel společnosti Doosan Bobcat Inc.

Alvaro Pacini získal titul v oboru strojního inženýrství se specializací na automobilové motory na univerzitě Universidade São Francisco v Brazílii a také titul MBA v oboru průmyslové administrace z INPG v Brazílii. Je to rodilý Portugalec a mluví plynně anglicky, španělsky a francouzsky.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down