24.11.2014 | 12:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dodávají mechanismy vhodné též pro komunální nasazení

Hákové a ramenové kontejnerové systémy, popřípadě hydraulické ruce patří k nabízeným produktům nadnárodní společnosti HYVA, které z jejího širokého portfolia nacházejí největší uplatnění v komunální sféře. Kromě zmiňovaných zařízení disponuje firma širokou nabídkou předních a třístranných sklápěcích válců a kompletních sklápěcích soustav k montáži na tahače a sklápěče včetně pomocných náhonů a elektropohonů, pojízdných jeřábů, palivových a kombinovaných nádrží.

Společnost HYVA se zabývá vývojem, výrobou a prodejem komponentů pro segment nákladních automobilů. Svoje významné výrobní závody má například v Brazílii, Číně, Německu, Indii, Itálii a Nizozemsku. Společnost zaměstnává více než 2000 pracovníků v 38 pobočkách a 13 výrobních závodech po celém světě.

Nadnárodní společnost HYVA Group založila v roce 1998 obchodně-technické zastoupení v Praze pro uskutečňování obchodů na území Česka a Slovenska. Toto zastoupení se v roce 2003 stalo základním kamenem pro založení společnosti HYVA-CS se sídlem v Praze. O pět let později, v roce 2008, firma otevřela novou lokaci v říčanské průmyslové zóně s moderní logistikou a s vlastními sklady.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down