07.02.2014 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do osmého roku existence s novou koncepcí

Slavnostní představení nové koncepce časopisu Komunální technika proběhlo 8. ledna letošního roku v reprezentativních prostorách jedné ze tří kabin Observatoře Žižkovské věže Tower Park Praha. Ve výšce 93 metrů nad zemí tak mohli účastníci setkání obdivovat nejen krásy Prahy, ale i poprvé zhodnotit grafickou úpravu uvedeného titulu.

Setkání za účasti zástupců české i slovenské redakční rady časopisu, profesních organizací i výrobců a dovozců komunální techniky mělo slavnostní ráz. Titul Komunální technika nejen že změnil po sedmi letech a 84 vydaných číslech grafickou podobu a poněkud se zvětšil jeho formát, ale stal se mezinárodním. Od lednového vydání v něm mohou čtenáři najít příspěvky autorů z České i Slovenské republiky v češtině a slovenštině. Vzhledem k společné historii obou států by nemělo jít o vážný jazykový problém, který by činil čtenářům větší potíže. Navíc se zvyšuje při zachování prodejní ceny počet stránek, a tím paralelně narůstá i množství informací.

Kromě informací o nové koncepci časopisu se zúčastnění dozvěděli i další zajímavosti o akcích a aktivitách, které pro letošní rok chystá vydavatelství Profi Press. Tou zásadní pro komunální sektor je bezpochyby upřesnění termínu a programu dalšího ročníku Dnů zahradní a komunální techniky.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down