13.04.2017 | 07:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do nové sezóny ještě silnější

Více než dva roky nabízí litoměřická společnost Kis plus na tuzemském trhu technologii likvidace plevele horkou vodou Wave Weed Control. Za tu dobu si tato metoda odstraňování plevelů bez použití chemických látek našla již celou řadu spokojených uživatelů. A dá se očekávat, že tomu tak bude i nadále a vývoj moderní technologie se bude ubírat ještě větším tempem. Letos v únoru totiž došlo k odkoupení nizozemské značky dvěma rovnocennými partnery. Vlastníkem a výrobcem technologie dosud známé pod názvem WAVE jsou nyní společnosti Max Holder GmbH a Heatweed Technologies AB.

Toto propojení se dalo tušit. Norská společnost Heatweed byla obchodním partnerem nizozemské značky WAVE v severských zemích Evropy již v minulosti a s likvidací plevelů má více než desetileté zkušenosti. A nástavby WAVE byly často k vidění i v agregaci s kloubovými univerzálními nosiči Holder.

„Jde o spojení dvou silných firem, ale co se týká vyráběné technologie a jednotlivých produktů, mění se pouze jméno. Nástavby se nyní jmenují Heatweed a tento název je z hlediska marketingu specifičtější, než tomu bylo u označení WAVE. Sídlo firmy bude v německém Metzingenu, kde má svůj výrobní závod společnost Max Holder GmbH. Nástavby se budou zatím nadále vyrábět v Nizozemsku a výrobní program se nemění,“ uvedl jednatel společnosti Kis plus Ing. Michal Janků.

Více v časopisu Komunální technika 4/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down