26.04.2016 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do letošní sezóny s rozšířenou nabídkou

Začátkem letošního března odstartovala společnost Husqvarna Česko sérii předváděcích akcí, na kterých se mohou návštěvníci seznámit s průřezem nabízeného sortimentu a především s novinkami připravenými pro letošní sezónu. Husqvarna Profi dny s možností aktivního předvedení a vyzkoušení nových technologií budou mít celkem 32 zastavení prakticky po celém území České republiky. V druhé polovině dubna se zájemci o produkty značky Husqvarna sešli v Chlumci nad Cidlinou na pozemku firmy Jiří Krajzl.

„Do letošní sezóny vstupujeme s absolutně novou řadou ručně vedených travních sekaček. Ne že by nám tyto stroje v nabídce dosud chyběly, ale letos se podařilo zaplnit i určité mezery v sortimentu. Uživatelům teď můžeme nabídnout menší sekačky s pracovním záběrem od 40 cm i profesionální stroje. Navíc jsme se vrátili ke kdysi oblíbeným strojům s kompozitními skelety a zajímavé jsou určitě i akumulátorové stroje,“ řekl úvodem produktový specialista značky Husqvarna Tomáš Nevečeřal.

Akumulátorové stroje získávají na popularitě

Jak uvedl obchodní zástupce značky Husqvarna Stanislav Hájek, řada provozů technických služeb postupně přechází na akumulátorové nářadí. „Důvodů je hned několik. Prvořadá je pochopitelně ekonomika provozu, podstatné je také výrazné snížení hladiny hluku i větší pohodlí obsluhy pracující s nižšími vibracemi nářadí. Podle potřeb nasazení nářadí je možné volit mezi třemi typy akumulátorů s různou kapacitou. velice častou otázkou je, kolik akumulátor vydrží. Dá se říci, že s nejvýkonnějším akumulátorem lze pracovat stejně dlouho jako s plnou nádrží. Například s akumulátorovou pilou je možné pracovat podle podmínek zhruba 20 až 40 minut a to bývá dostačující. Velkým plusem je, že nastartovaná pila nedělá vůbec žádný hluk, slyšet je opravdu až při vlastní práci,“ upozorňuje Stanislav Hájek.*

Více v časopisu Komunální technika 5/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down