25.03.2020 | 05:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do letošní sezóny s několika novinkami

Jako každý rok přichází firma TomiTruck na trh s komunální technikou i letos s dalšími novinkami, které zaujmou širokou veřejnost zabývající se údržbou zeleně a úklidem veřejných ploch měst a obcí.

Pro svoje zákazníky připravila na letošní sezónu novinku v podobě víceúčelového komunálního vozidla Toyota Hilux 4 x 4 v provedení jednoramenný nosič kontejnerů.  Vozidlo má celkovou hmotnost 3,5 t. Celoroční využití zajišťují další nástavby, jako například kontejnerový sypač  SnowEx, cisterna na zálivku a různé druhy kontejnerů. V přední části je vozidlo vybaveno držákem sněhového pluhu SnowEx s rychloupínacím systémem Automatixx.

Další novinkou jsou elektrické plastové sypače SnowEx Helixx, které mají nově nerezové rámy a kombinují tři funkce v jednom celku. Což znamená, že umějí pracovat jak s inertním posypovým materiálem, tak s chemickým. Mohou být dovybaveny skrápěním solanky, nebo mohou pracovat jako samostatný solankový postřikovač. Veškeré sypače SnowEx mají nové elektronické řízení funkcí, např. automatický revers systém, detekci prázdné násypky a vlastní diagnostiku.

V nabídce jsou různé modely sypačů SnowEx - od malých ručních až po kontejnerové provedení o objemu do 3 m³. U sněhových pluhů SnowEx je hlavní novinkou LED osvětlení s vyhřívanými kryty parabol odolné k vysokým vibracím.

Zajímavými produkty určitě také budou profesionální sekačky Grasshopper, které jsou mezi odborníky velice oblíbené pro svoji jednoduchost, spolehlivost a vysoký pracovní výkon při nízkých provozních nákladech. V nabídce je hned několik modelů s předním a mezinápravovým žacím ústrojím ve verzi s benzínovým, nebo dieselovým motorem.

Hlavní novinkou je model 900D s motorem Kubota Max Torque Diesel o výkonu 30 koní a plnící emisní normu EPA Tier 4.

Model 526V je nejmenším z produkce s čelním žacím ústrojím. Tento typ je vybaven benzínovým motorem B & S o výkonu 26 k. Součástí expozice budou i různá pracovní nářadí k sekačkám Grasshopper jako např. cepové sečení, aktivní provzdušňovací válec, zametací kartáč, radlice na sníh.

Již druhým rokem má firma TomiTruck v nabídce jednoosé zametací stroje značky Tielbürger.  Vystaveno bude hned několik modelů pro celoroční využití včetně úplné novinky s elektrickým pohonem. Tyto stroje se vyznačují vysokou produktivitou práce při celoročním úklidu chodníků a dalších ploch.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down