30.04.2015 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Do další dvacítky s novinkami na všech frontách

Koncem dubna uspořádala společnost Ittec ve svém areálu v Modleticích nedaleko Prahy tradiční jarní dny otevřených dveří. Letos se nesly ve znamení oslav dvacetiletého působení firmy na trhu. Profesionální techniky bývá k vidění velké množství každým rokem a vždy se našla i nějaká novinka. Letos jich ovšem bylo hned několik.

Mezi vystavenými exponáty zaujal například zbrusu nový žací stroj Ransomes/Jacobsen MP 493 určený pro sečení rozsáhlých ploch. Stroj s širokým záběrem má výbornou manévrovatelnost a průjezdní šířka může být pouze 1,65 m.

Mezi novinky se řadí také vozíky Jacobsen Cushman Trucker diesel s pohonem 4 x 4 a elektrický vozík Cushman Hauler. Díky homologaci mohou vozíky jezdit i po veřejných komunikacích.

Lehký subkompaktní traktor Shibaura SX26 se zvýšeným výkonem motoru není vhodný pouze pro trávníkářské aplikace, ale najde celoroční uplatnění i v komunálních službách.

Vyvážecí soupravy Country nejsou určeny jen pro typicky lesní práce. Vystavená hydraulická ruka Country 330 může pracovat i v agregaci se čtyřkolkami a malotraktory.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down