14.03.2018 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dny otevřených vrat získávají renomé

Tradiční, již jedenácté dny otevřených vrat, uspořádala ve svém areálu v Biskupicích u Luhačovic začátkem letošního března akciová společnost Zálesí. V rámci dvoudenní hojně navštívené akce prezentovala široký sortiment nabízené komunální, zemědělské i lesní techniky ze svého portfolia.

Obchodní závod zahájil svoji činnost v roce 1994 prodejem traktorů Zetor, které jako autorizovaný prodejce nabízí dodnes včetně zajištění potřebných servisních služeb. Postupem času se nabídka techniky rozrostla také o traktory Valtra a produkty značky Kubota určenými nejen do komunální sféry, ale i zemědělské prvovýroby i sadů a vinic v podobě speciálních traktorů a žacích strojů. Vybrané traktory uvedených značek je možné podle konkrétních požadavků doplnit o osvědčené pracovní adaptéry, jako jsou čelní nakladače, sněhové radlice, příkopová ramena, mulčovače či lesní nástavby.

V oblasti specializované komunální techniky firma ZÁLESÍ v České republice zastupuje německo-švýcarskou firmu Aebi – Schmidt s nabídkou svahových univerzálních nosičů a silničních a chodníkových zametacích speciálů.

Tentokrát výstava většího rozsahu

„Tradiční dny otevřených vrat pořádáme obvykle v předjarním termínu, kdy mají zemědělci i pracovníci technických služeb ještě relativně volněji. Jelikož letos nebudeme mít vlastní expozici na dubnovém brněnském veletrhu Techagro, rozhodli jsme se uspořádat výstavu větších rozměrů, než jaké bývaly v Biskupicích v minulosti obvyklé. V jejím rámci si mohou návštěvníci na ploše areálu prohlédnout více než stovku vystavených strojů značek, které v České republice zastupujeme, či jsme přímo jejich generálními dovozci,“ uvedl ředitel obchodního závodu akciové společnosti ZÁLESÍ Ing. Marek Vysloužil.

Výstavní expozice byly rozděleny do tří částí, ve kterých se představila zemědělská, komunální a lesní technika. A právě část věnovaná komunální technice byla letos výrazně posílena. Kromě již zmiňovaných svahových univerzálních nosičů Aebi si mohli návštěvníci prohlédnout například kloubové nosiče Holder, univerzální nosiče Bokimobil, žací stroje s nulovým poloměrem otáčení Ferris či příkopová ramena Frontoni a další.

„Produkty značek Holder, Ferris a Heatweed, jejichž importérem do České republiky a na Slovensko je společnost Kis plus, máme ve své nabídce a zastupujeme je na území Moravy. Dobrou dlouhodobou spolupráci jsme navázali též se společností Alfa profi, dovozcem komunálních nosičů Bokimobil a ramenových mulčovačů Frontoni. Příkopové mulčovače jsou velice oblíbeným doplňkem traktorů a v obcích jsou s nimi při údržbě zeleně velice spokojeni. Velké zastoupení má značka Kubota, jejíž stroje nabízíme ve Zlínském kraji, ať již jde o zemědělské traktory, nebo techniku určenou pro komunální sektor,“ upřesňuje Marek Vysloužil.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down