04.11.2020 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dny otevřených dveří s širokou plejádou techniky

V první polovině září uspořádala společnost ELVA PROFI v Českých Budějovicích dny otevřených dveří s prezentací svojí nabídky komunální, stavební, zemědělské a zahradní techniky. V rámci dvoudenní akce si mohli návštěvníci prohlédnout a popřípadě vyzkoušet řadu strojů z bohaté nabídky pořádající firmy. Na výstavní ploše dominovaly především renomované značky Kubota a MultiOne, ale rozhodně se neztratili ani zástupci dalších výrobců (Gyru-Star, Negri, NC-Engineering a další).

Společnost ELVA PROFI působí na trhu již od začátku roku 2005 a od svého vzniku se věnuje prodeji, servisu a půjčování zahradní a stavební techniky, k níž postupem let přibyla i celá řada strojů využitelných v zemědělství a komunální sféře.

„Základními stavebními kameny našeho sortimentu jsou především stroje Kubota využitelné v technických službách, stavebnictví i zahradnictví. Velice úspěšné jsou i multifunkční nakladače MultiOne, štěpkovače a drtiče Negri i třídicí a míchací lopaty Gyru-Star. Od roku 2007 máme také výhradní zastoupení značky NC-Engineering pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Rakousko. Působíme především v oblasti jižních Čech, ale s některými našimi stroji je možné se setkat prakticky na celém území republiky. Proto spolupracujeme s mnoha obchodními partnery, kteří zajišťují servis v daných regionech.

Velice důležitou roli hraje mezi našimi obchodními aktivitami půjčovna nářadí, stavebních strojů a zahraní a komunální techniky. Zájemce si zde může zapůjčit prakticky jakýkoli stroj z našeho sortimentu a nezřídka se stává, že po zápůjčce a precizním vyzkoušení v určitých pracovních podmínkách si stroj i zakoupí. A dobře fungují í internetové obchody. Nicméně pro ty, kteří si chtějí techniku předem osahat, pořádáme pravidelně na jaře a na podzim předváděcí akce s možností vyzkoušení vybraných strojů přímo na místě. Letošní rok byl ovšem v tomto směru bohužel specifický a možnost pořádání zmíněných prezentací omezená,“ říká jednatel společnosti ELVA PROFI, Ing. Pavel Jindra.

Více v časopisu Komunální technika 11/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down