18.12.2014 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dny otevřených dveří obohatily praktické ukázky

Za ideálního počasí proběhlo letos tradiční podzimní setkání v rámci dnů otevřených dveří, které ve svém areálu v Jiřetíně pod Jedlovou uspořádala společnost Eurogreen CZ. Akce byla tentokrát doplněna o více praktických ukázek práce nabízené techniky, které proběhly na přilehlých pozemcích a v prostorách nové obecní kompostárny.

Sortiment, který má firma Eurogreen ve svém portfoliu, je již dostatečně známý. Jeho základními stavebními kameny je technika značek Iseki a AS Motor, tradičně se firma zabývá výstavbou a rekonstrukcemi sportovišť a údržbou trávníků a vystaveny byly i stroje dalších značek (elektromobily Mega, štěpkovače Eliet, nakladače Avant a další. Značnou pozornost návštěvníků, kterých se tentokrát sešlo opravdu hodně, přitáhly právě praktické ukázky extenzivního a intenzivního mulčování i práce překopávače kompostu.

Nejdříve se představily dva stroje z produkce značky AS Motor při extenzivním mulčování a v přerostlém travním porostu, náletových dřevinách i svažitém terénu obstály velice dobře.

Při intenzivním mulčování, které je vhodné zvolit například při pravidelné údržbě parků, se představilo hned několik strojů značky Iseki.

Od letošního dubna je v Jiřetíně pod Jedlovou v provozu nová obecní kompostárna. Slouží občanům Jiřetína a Dolního i Horního Podluží. Díky vítězství ve výběrovém řízení zde při překopávání kompostu pracuje traktor Iseki TJ 75 s překopávačem Green Technik.*

Více v časopisu Komunální technika 12/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down