03.05.2022 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Diesel roku 2022 pro Kohler

Ocenění DIESEL Of The Year je zpět u společnosti Kohler, která ho získala již potřetí za deset let, nyní s novým motorem KSD 1403TCA. V roce 2012 to bylo za model KDI 2504TCR a v roce 2015 za KDI 3404TCR SCR. Časopis DIESEL, který je od roku 1986 jedním z předních odborných časopisů v tomto odvětví v Evropě, každoročně uděluje tento prestižní titul nejinovativnějšímu vznětovému motoru.

Oceňovaný motor je součástí nové řady KSD (Kohler Small Displacement) navržené tak, aby se agregáty přizpůsobily všem geografickým oblastem, vyhovovaly všem předpisům po celém světě a byly kompatibilní se všemi typy strojů.

Řada KSD je výsledkem tržního a zákaznicky orientovaného přístupu. Motory jsou jednoduché, protože je lze snadno integrovat se stále složitějšími elektronickými systémy průmyslových strojů, které se neustále vyvíjejí. Současně umožňují různá přizpůsobení pro všechny pracovní cykly a také nabízejí možnost výměny dat se sníženým počtem fyzických připojení. Díky univerzálnosti je lze přizpůsobit strojům bez nutnosti úprav nebo přepracování.

„Máme radost, že jsme toto prestižní ocenění získali již potřetí za deset let. Je to ukázka silného závazku společnosti Kohler k podnikání a neustálé investice do nových motorů,“ komentuje Vincenzo Perrone, prezident společnosti Kohler Engines a navazuje: „Všechno, čeho bylo dosaženo, je zásluhou tvrdé práce našeho světového globálního týmu. Právě díky jeho obětavosti, vytrvalosti a týmové práci, nemluvě o odbornosti a společném know-how, tento projekt došel k realizaci a byl a bude mít velký úspěch.“

O společnosti Kohler Co.

Firma založená v roce 1873 a se sídlem v Kohler, Wisconsin, USA, je jednou z nejstarších a největších soukromých společností v Americe se zhruba 40 000 společníky. S více než 50 výrobními závody po celém světě je globálním lídrem v designu, inovacích a výrobě kuchyňských a koupelnových produktů, luxusních truhlářských výrobků, dlaždic a osvětlení, motorů, generátorů a řešení pro čistou energii. Vlastní a provozuje dva pětihvězdičkové golfové resorty v Kohler, Wisconsin, a St. Andrews, Skotsko. Společnost také vyvíjí aplikace pro řešení naléhavých problémů, jako je čistota vody a hygiena.

Od roku 1920 vyrábí Kohler motory a kompletní energetické systémy včetně generátorů (přenosných, námořních, obytných, komerčních a průmyslových), automatických přepínačů, rozvaděčů, monitorovacích a ovládacích prvků a různé příslušenství. Podnik se zavázal poskytovat spolehlivé, špičkové produkty pro výrobu energie, řešení čisté energie a také komplexní poprodejní podporu. Podrobnosti jsou na: kohlerpower.com.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down