20.10.2015 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Devatenáctý ročník Jičínského veletrhu splnil očekávání

V posledním srpnovém týdnu našli uživatelé silniční a komunální techniky tradičně útočiště ve stanu postaveném v areálu jičínské společnosti Kobit. Po tři dny zde probíhal již devatenáctý ročník Jičínského veletrhu a na nezájem vystavovatelů i návštěvníků ze všech krajů republiky si pořadatelé ani letos rozhodně nemohli stěžovat, účast byla stejně jako v minulosti hojná.

Je určitě dobrou cestou, že tato přehlídka techniky pořádaná zprvu pod názvem STAN, není již dávno pouze prezentací produktů pořádající firmy. Letos mohli zájemci hodnotit nabídku strojů a zařízení více než třiceti vystavujících výrobců a prodejců. Kromě výstavní plochy, na které zúčastněné společnosti rozmístily své stacionární expozice, došlo samozřejmě v průběhu všech tří dní k již zavedenému a léty osvědčenému modelu prezentace vybrané techniky předjíždějící před oblíbený stan, v jehož pohodlí se mohou účastníci nejen bohatě občerstvit, ale především se věnovat odborným diskusím.

Veletrh si získal jméno

„Také letos musím zdůraznit, že Jičínský veletrh je především o setkávání a komunikaci profesionálů z oboru, kteří v průběhu roku nemají příliš času na podobná posezení. A jsem velice rád, že k nám nacházejí tito lidé pravidelně cestu. Letos tomu je již podevatenácté a původně firemní akce se v ročním kalendáři stala podnikem celostátního významu a nechybějí na ní ani naši zahraniční partneři. Myslím tedy, že označení Jičínský veletrh této akci patří plným právem. A je potěšitelné, že když se podíváme na seznam letošních vystavovatelů, najdeme v něm téměř všechny firmy, které na trhu se silniční a komunální technikou v České republice něco znamenají,“ řekl úvodem generální ředitel pořádající společnosti Kobit Ing. Jaroslav Nožička.*

Více v časopisu Komunální technika 10/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down