21.01.2020 | 06:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Den otevřených dveří s pestrou nabídkou techniky

Mikulášská nadílka v podobě bohaté nabídky strojů čekala 5. 12. zájemce o techniku v pobočce akciové společnosti Agromex v Myslince nedaleko Nýřan, kde se uskutečnil již tradiční den otevřených dveří s ukázkami strojů z širokého nabízeného sortimentu. V průběhu dne se mohli zájemci dozvědět detailní informace o mechanizaci nacházející uplatnění v zemědělství, komunálních službách i při práci v lese.

Společnost Agromex zajišťuje prodej a servis zemědělské, komunální a lesní techniky na území celé České republiky prostřednictvím šesti hlavních poboček a dalších třech pomocných servisních míst, přičemž nová prodejní a servisní místa se průběžně budují. Pro Plzeňský, Karlovarský a část Středočeského kraje zajišťuje prodejní a servisní služby již řadu let pobočka v Myslince. Den otevřených dveří pořádá tato pobočka každoročně začátkem prosince a letos jej navštívily zhruba dvě stovky zájemců o techniku.

„Akce není určena pouze pro zemědělce, i když zřejmě hrají mezi návštěvníky prim. Vybrat vhodné stroje si zde mohou i zástupci technických služeb, starostové měst a obcí, provozovatelé kompostáren, službaři i správci lesů. V rámci dne otevřených dveří se snažíme prezentovat komplexní portfolio našich nosných značek Fendt a Weidemann produkujících techniku vhodnou i pro komunální nasazení. Prohlédnout a vyzkoušet si zde příchozí mohou nejen praxí osvědčenou techniku, ale i některé žhavé novinky,“ poznamenal úvodem obchodní ředitel akciové společnosti Agromex Ing. Filip Javorek.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down