11.05.2021 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Demopark se vrátí až v červnu 2023

Největší evropská venkovní výstava zeleného průmyslu v německém Eisenachu si tento rok kvůli pandemii vynucuje přestávku. „Vzhledem k nejisté situaci jsme se s těžkým srdcem rozhodli neuspořádat demopark v roce 2021,“ říká Dr. Bernd Scherer, ředitel veletrhu demopark a generální ředitel Asociace zemědělských strojů VDMA. Rozhodnutí, které jednomyslně přijala poradní rada veletrhu, bylo v současné době bez alternativy, protože ochrana návštěvníků a vystavovatelů je nejvyšším cílem.

Před několika týdny měl organizátor akce pod širým nebem docela oprávněnou naději, že bude schopen do značné míry obejít problém koronavirové pandemie s alternativním datem a přesunout konání veletrhu na začátek podzimu. „Třetí vlna pandemie, která nás už několik dní zaměstnává, však nyní činí tak velkou událost, jako je demopark, v tuto chvíli jednoduše neplánovatelnou,“ vysvětluje Scherer. Řada známých výrobců již ze zmíněných důvodů učinila zásadní rozhodnutí v tomto roce se veletrhu nezúčastnit.

Pokračování počátkem léta 2023

Bernd Scherer se proto již těší na začátek léta 2023, přesněji 18. až 20. června. Do té doby by mělo být uspořádání veletrhu demopark konečně reálné. „Náš tým zajistí, že zažijeme kvalitní restart a především živou inovační show, jak ji známe a oceňujeme,“ shrnuje Scherer.

Na přibližně 250 000 metrech čtverečních výstavní plochy demopark nabídne jedinečné spektrum inovativních technologií, moderních strojů, vybavení a digitálních řešení pro použití v zahradnictví a krajinářství, pro komunální sféru a pro údržbu sportovních areálů a golfových hřišť.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down