11.01.2021 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Demopark 2021 – počet vystavovatelů prudce stoupá

Demopark vzdoruje pandemii. Díky konceptu výstavy a komplexním hygienickým a ochranným opatřením roste počet registrací na největší evropský veletrh péče o zeleň pod širým nebem. Více než 400 vystavovatelů se již rozhodlo zúčastnit příštího ročníku. Již nyní by mělo být jisté, že v Eisenachu od 20. do 22. června 2021 bude na co se těšit. Inovativní technologie, moderní stroje, vybavení a digitální řešení pro použití v zahradnictví a krajinářství, pro komunální nasazení i pro údržbu sportovišť a golfových hřišť jen čekají na to, aby se mohly náležitě prezentovat.

„Skutečnost, že pořádáme tuto akci pod širým nebem, je velkou výhodou zejména v období, jako je toto. Tradiční koncept veletrhu s možností vyzkoušení a předvedení vystavené techniky znovu ožije na demoparku začátkem příštího léta,“ říká ředitel pořádající organizace VDMA Managing a ředitel výstavy demopark Dr. Bernd Scherer. Bez ohledu na současnou obtížnou situaci na veletrzích a výstavách je Scherer optimistický: „Jak nyní víme, aerosoly ve vnitřním ovzduší jsou velmi významnou součástí koronavirového nebezpečí. V Eisenachu tento problém nemáme, v souladu s heslem: „Open Air – Safe Fair“. Protože rozsáhlé přistávací plochy, které pokrývají dobrých 25 hektarů, nabízejí nejlepší podmínky pro vzdušné expozice v souladu se všemi myslitelnými hygienickými a bezpečnostními normami. Naši návštěvníci mohou očekávat absolutně bezpečný průběh a zážitek,“ vysvětluje Scherer.

Dalším argumentem proč se zúčastnit demoparku je skutečnost, že náklady na účast jsou na rozdíl od jiných veletrhů udržovány na spodní hranici. Na straně návštěvníků lze dokonce očekávat zvýšený zájem.

„V červnu budeme jednou z prvních živých akcí, která po dlouhé době nabídne profesionálům z oboru inovativní technologie, které si budou moci prohlédnout a vyzkoušet,“ říká Scherer.

Více v časopisu Komunální technika 1/2021.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down