24.01.2020 | 10:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Co čeká uživatele komunální techniky v roce 2020

Rok 2020 bude opět výstavním rokem veletrhu IFAT v Mnichově a za velké výzvy lze považovat také zvýšené užívání strojů a vozidel na alternativní pohony, tlak na hodnocení nákladů životního cyklu při zadávání veřejných zakázek a v neposlední řadě nelze vyloučit dopady útlumu evropského průmyslu i na odvětví výrobců komunální techniky.

Společnost ZEBRA GROUP s. r. o. se bude snažit pozitivně reagovat na všechny výzvy, které má jako nejmladší česká automobilka v nejen v této oblasti před sebou. A jaké konktrétně?

„Na veletrhu IFAT představíme v rámci TRUCK SHOW v expozici evropského sdružení VAK naši novinku - variantu nízkoemisního komunálního vozidla ZEBRA, takže se návštěvníci mnichovského veletrhu IFAT mohou těšit i na komentovanou  jízdu vozidla ELZEBRA před publikem. Je to náš příspěvek k hlavním tématům veletrhu, kterými jsou udržitelné cirkulační technologie a jejich inteligentní řízení.

Aby ZEBRA vyšla vstříc maximu potenciálních uživatelů, testujeme různé typy baterií, včetně českých inovativních baterií HE3DA. Ale pozornost si zaslouží i vozidlo ZEBRA jako takové, a proto jsme oslovili ředitele a pracovníky technických služeb a získáváme od nich podněty na vylepšení vozidla, ke kterým patří například odlehčení kabiny,“ popisuje jednatel společnosti ZEBRA GROUP Ing. Petr Řihák.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down