22.05.2012 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Členská základna stále posiluje

Ve třetí březnové dekádě uspořádalo Sdružení komunálních služeb jednání valné hromady spojené tradičně s odborným setkáním členské základny, odpolední výstavou a praktickými ukázkami techniky i dalším doprovodným odborným i kulturním programem. Jednání tentokrát proběhlo v opavském hotelu Koruna a vystavená technika našla azyl v rozsáhlém areálu Technických služeb Opava. Generálním partnerem opavského setkání byla společnost I – Tec Czech.

S uvítacím projevem vystoupil náměstek primátora města Opavy Mgr. Dalibor Halátek. Jak zdůraznil, technické služby jsou pro každý městský úřad nejen pravou, ale i levou rukou, proto je kvalitní spolupráce mezi městem a technickým zázemím velice důležitá. To potvrdil ve svém uvítacím projevu i jednatel pořadatele akce, Technických služeb Opava Aleš Žižlavský. Přítomné členy Sdružení komunálních služeb a pozvané hosty uvítal též předseda sdružení Bohumil Rataj a jednatel generálního partnera setkání, společnosti I – Tec Czech, Jiří Vyvial.
Kromě členů sdružení (členská základna momentálně čítá 37 organizací z nichž osm je výrobních) se opavského setkání zúčastnili též zástupci obdobných sdružení z Maďarska, Polska a Slovenska.
Novými členy Sdružení komunálních služeb se od letošního roku staly následující organizace a společnosti: Pečecké služby s. r. o., Správa Města Sezimovo Ústí, Sušické lesy a služby s. r. o., Technické služby Holice, Technické služby města Duchcova s. r. o., Technické služby města Kraslic, Technická správa města Loun s. r. o., Technické služby Horažďovice, Haiteco CZ s. r. o., KOMA, spol. s r. o. Z organizačních důvodů ze sdružení vystoupily Technické služby města Chomutova.
Opavské odborné setkání se neslo především na vlnách témat týkajících se problematiky veřejných služeb, jejich kvality a dostupnosti.
Své produkty v Opavě prezentovalo, ať již v krátkých vystoupeních v sále hotelu Koruna, nebo na ploše areálu technických služeb Opava 20 externích vystavovatelů a osm členských organizací. Kromě tradičních účastníků setkání, z nichž můžeme jmenovat společnosti Gordic, Pytlík, Wincorp, Mercedes – Benz, Servis – Centrum CZ, Haiteco, KARAT, Isuzu, Fornal, Technocar, Rothlehner a další, prezentovaly v Opavě své produkty například zástupci slovenské společnosti Redox Lúčenec nabízející kompaktory TANA nebo drtiče odpadu SHARK. Produkty z oblasti vápenné chemie vhodné pro zimní údržbu komunikací nabízí jeden z nových členů sdružení, společnost KOMA. Kompletní servis zdvihací techniky zahjišťuje lounská společnost Plošiny Rybáček.
Opavským setkáním ovšem výčet akcí plánovaných letos Sdružením komunálních služeb zdaleka nekončí. V polovině června proběhne v Holicích další odborné setkání tentokrát doplněné sportovním programem, koncem září se mohou zájemci zúčastnit tematického zájezdu pořádaného ve spolupráci se společností Unikont Group a další odborné setkání spojené s výstavou techniky je plánováno na konec listopadu do Sezimova Ústí.
Členy sdružení samozřejmě rádi uvítáme na zářijových Dnech zahradní a komunální techniky v Havlíčkově Brodě a zcela jistě se budeme potkávat i na dalších odborných akcích pořádaných v průběhu kalendářního roku.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down