27.05.2016 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Čistý a tichý společník

Ticho a čistý vzduch – po těchto zdánlivých maličkostech touží spousta lidí, ale které obce se jimi mohou pochlubit? Moc jich nebude, ale některé k nim směřují a tuto cestu ke spokojenosti často prošlapávají malé krůčky.

Jedním z nich jsou v dnešní době stále oblíbenější hybridní a elektricky poháněná vozidla, pohybující se nehlučně a bez výfukových plynů. Do popředí zájmu se dostávají také díky čistým zdrojům elektrické energie, ať už jde o solární panely, větrné elektrárny nebo bioplynové stanice.

V oblasti komunálních služeb má v nabídce svůj žolík také John Deere. Jeho elektricky poháněné nákladní čtyřkolky Gator řady TE jezdí například v ZOO Praha a v obcích svážejí odpad z košů, přepravují značky, hrazení, květiny do záhonů, vyvážejí posečenou hmotu, vozí sekačky a jinou komunální techniku i s její obsluhou.

John Deere Gator elektricky poháněné řady TE je dlouhými léty provozu ověřené, spolehlivé vozidlo. A současně průběžně vylepšované, zejména s ohledem na výkonnost, výdrž baterií, pohodlí obsluhy a také na praktičnost. Nabídka Gatorů je pestrá, kromě elektrického případně zážehového motoru jsou na výběr i modely poháněné úspornými vznětovými tříválci a kromě čtyřkolek i šestikolka. Ať už vyberete jakýkoliv, získáte hospodárné, praktické, všestranné a spolehlivé vozidlo s dlouhou životností.*

Pavel Pánek

Více v Komunální technice 6/2016

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down