02.05.2013 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Čisticí rohože pro vstupní zóny

Čistá a přívětivá vstupní zóna je první vizitkou a vývěsním štítem každé firmy. A právě v zimě, kdy je pravidlem mokrá a silně znečištěná obuv, vstupní zónu snadno znečistí sníh a sněhová břečka.

Vstupní rohože společnosti MEWA, která je poskytovatelem textilních služeb, jsou díky speciálně vyvinutým vláknům schopny špínu a mokro absorbovat, a přesto stále dobře vypadat. Aby si svůj atraktivní vzhled zachovaly po dlouhou dobu, nabízí k nim MEWA kompletní servis: tedy vyzvednutí, vyprání a jejich opětovné vrácení na místo.

Klasické rohože MEWA v decentních barvách se hodí k nejrůznějším stylům zařízení. Jejich barvy zůstávají trvale jasné, rohože samy jsou velmi odolné. Rubová strana rohoží je opatřena speciální protiskluzovou vrstvou. Klasické rohože MEWA jsou k dostání ve třech praktických velikostech a ve třech decentních, trvale jasných barvách: antracitové, hnědé a modré. Velikosti: 75 x 85 cm, 85 x 150 cm a 115 x 240 cm.
Černé rohože MEWA se štětinami snesou i enormní namáhání a jsou velmi vhodné k odstranění hrubých nečistot. Při přecházení rohože promění jemná vlákna a hrubé štětiny špinavé boty v čisté. Jemná vlákna absorbují vlhkost, štětiny odstraňují špínu z podrážky. Je to praktické a rohože navíc vypadají pěkně, protože díky této nadstandardní absorpční schopnosti si dlouho udrží svůj vzhled.
Termíny pro vyzvedávání rohoží u zákazníka jsou stanovovány po vzájemné dohodě. Rohože se pak ekologicky perou a následně vracejí zpět na místo, a to na základě tří zásad: přesnost, spolehlivost a kompetence. Stav každé rohože se před jejím vrácením kontroluje. V případě nedostatečné kvality proběhne samozřejmě náhrada za rohož perfektní kvality.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down