19.09.2023 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Chcete mít nářadí či jiné zboží vždy na svém místě?

Trápí vás nepřehlednost, ztracené nářadí nebo poškozené produkty? Udržet pořádek v pracovních kufřících, regálech a přepravkách není vůbec jednoduché, zejména pokud s nimi potřebujete opakovaně manipulovat nebo často cestujete. Pomocí organizérů a pořadačů vytvořených na míru od české firmy GUMEX budete mít vždy po ruce, co potřebujete.

Organizér na míru, obvykle vyrobený z porézní pěny, disponuje hned několika zásadními výhodami. Za prvé v něm má každý kus nářadí nebo jakýkoliv typ zboží přesně dané místo. Díky tomu okamžitě zjistíte, že vám něco chybí, a mnohem snáze udržíte ve věcech pořádek a systém. Za druhé pěnová výplň produkty či nástroje bezpečně udrží na místě a efektivně zabraňuje jejich poškození či vzájemnému odření. To se hodí, když je potřebujete přenášet z místa na místo nebo s nimi cestovat za zákazníky. Díky pořadači lze předcházet ztrátám a poškození, a tím i zbytečným nákladům.

GUMEX - organizéry na míru

Pěnové výplně na míru mají širokou škálu využití. Jsou ideální do dílenských vozíků, pořadačů, beden a boxů na nářadí. Molitanové pořadače nacházejí uplatnění také v kufrech se vzorky křehkého zboží, sběratelskými předměty, kamerovým či fotografickým vybavením nebo rozličným lehkým i těžkým nářadím.

„Ať už organizéry slouží k fixování zboží, uložení techniky, nebo prezentaci vzorků, musí přesně odpovídat parametrům uložených předmětů. Díky tomu si může být zákazník jistý, že v něm zůstane vše na požadovaném místě a nedojde k nechtěnému poškození,“ popisuje Petr Všetula, ředitel výroby společnosti GUMEX. Česká firma se zabývá zejména výrobou průmyslových hadic a těsnění, věnuje se však také servisu dopravníkových pásů a výrobě organizérů.

GUMEX nabízí výrobu pořadačů do přepravek, regálů, kufrů a dalších úložných prostor na míru. Pokud má zákazník o tvorbu organizéru zájem, stačí, aby si připravil množství kusů, vnitřní rozměr úložného prostoru, a především přesný počet a popis všech předmětů, které potřebuje uchovat. Podle těchto informací vybere GUMEX technologii výroby a nejvhodnější typ výplně. Pro její tvorbu se hodí zejména porézní pěny, protože v porovnání s kompaktními materiály jsou znatelně lehčí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down