07.12.2023 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Cesta na západ s bohatým odborným i kulturním programem

Hezkou a osvědčenou tradicí se stávají podzimní poznávací zájezdy, které pro své členy organizuje Sdružení komunálních služeb. Letos koncem října zamířilo více než třicet účastníků tematického zájezdu do západních Čech, aby zde během třídenního pobytu navštívili hned několik provozů technických služeb v Karlovarském kraji.

Jak bývá při této precizně připravené akci dobrým zvykem, kromě odborného programu zbyl i tentokrát čas na návštěvu alespoň některých památek a zajímavých míst, kterými tento region přímo překypuje.

Během tří dnů navštívili účastníci zájezdu například hrady v Bečově nad Teplou a Lokti nad Ohří, zámek Kynžvart a prohlédli si lázeňská města Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary.

Velice bohatý a přínosný odborný program zahrnoval návštěvy hned několika provozů technických služeb. Postupně se představily Technické služby Loket nad Ohří, Technický a dopravní servis Mariánské Lázně, SOTES Sokolov a CHETES Cheb. I když většina činností technických služeb je ve jmenovaných městech prakticky totožná, určité rozdíly v jejich fungování se najdou a jejich návštěva byla podnětem k mnoha dotazům a diskusím. 

1 - Do strojového parku Technického a dopravního servisu Mariánské Lázně patří univerzální nosiče nářadí i traktor s čelním nakladačem

2 - Údržba veřejného osvětlení patří mezi činnosti, které v Sokolově firma SOTES zajišťuje. Pracovní plošina je tedy důležitým mechanismem

3 - V Chebu se letos vybavili novou svozovou soupravou. Na tříosém podvozku SCANIA pracuje svozová nástavba Terberg*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down