Budoucnost pro uživatele – cesta právě začala

Švédská společnost Ålö AB, jeden z předních světových dodavatelů zemědělských strojů, nyní představuje zcela novou a jedinečnou generaci čelních nakladačů Q-series, která umožní uživatelům pracovat efektivněji.

Nová generace čelních nakladačů Q-series nabízí řadu vylepšení a nových funkcí, ale není to jen nová produktová řada. Jde o zcela nový systém, který zlepší efektivitu a usnadní práci všem zákazníkům. „Jsem hrdý na to, že pracujeme na budoucnosti a tato naše cesta právě začala”, říká Niklas Åström, ředitel prodeje a marketingu, Ålö AB.

Jednou částí nového systému je Q-Companion™. Jde o plně integrovaný systém podpory pro manipulaci s nákladem s integrovaným měřicím systémem, podporou řízení polohy a upozorněním na potřebu servisu. Jde o unikátní systém, který zlepšuje využití nové generace nakladačů s použitím technologie senzorů. Ale Q-Companion™ je víc než to. Bude sloužit jako platforma pro budoucí rozvoj, která bude výrobky Ålö posouvat dále a vytvářet Q-series jako digitální základ čelního nakladače.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *