07.06.2013 | 11:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Blíž ke koncovým zákazníkům

V srpnu v roce 2011 byla založena společnost CIME-plus. Svoji obchodní a servisní činnost provozovala zhruba rok a půl v pronajatých prostorách v Milenově nedaleko Hranic na Moravě. Od letošního jara působí v novém vlastním areálu v Drahotuši. Slavnostní otevření moderních prostor proběhlo v polovině dubna při příležitosti uspořádaných dnů otevřených dveří.

Od svého vzniku se firma CIME-plus zabývá prodejem a servisem zemědělské, komunální, lesní i zahradní techniky. „Svým zákazníkům chceme nabízet kompletní sortiment od ručního nářadí až po traktor. V segmentu komunální techniky je naše nabídka totožná s portfoliem mateřské společnosti CIME Pelhřimov, některé stroje pro zemědělce dovážíme po vlastní linii,“ vysvětluje jednatel společnosti CIME-plus Petr Kozák. Firma se nevěnuje pouze prodeji a servisu, pro své obchodní partnery zajišťuje i finanční poradenství. Například při realizaci projektů kompostáren je společnost schopna zajistit veškerou projektovou dokumentaci.
Co vedlo firmu ke změně adresy? „Od svého vzniku jsme se rozrostli. Momentálně máme deset zaměstnanců s pěti prodejci a čtyřmi servisními techniky, kteří mají k dispozici dvě servisní vozidla. Areál v Milenově nám byl již malý, ale hlavně jsme chtěli být více na očích. Nové prostory se nacházejí u hlavního silničního tahu a my jsme tedy lépe vidět. Operujeme v regionu celé severní Moravy až po Olomouc, Přerov a Zlín a blízkost dálničních tahů je nespornou výhodou. Prosadit se na trhu není vůbec jednoduché, ať již s komunální, nebo zemědělskou technikou. Zájem se v obou případech odvíjí od možnosti získání dotací, proto se chceme kromě prodeje profesionální techniky věnovat i běžné veřejnosti. Věřím, že v naší prodejně najdou vhodnou techniku i tito zájemci,“ říká Petr Kozák.
V rámci dvoudenní akce byl v areálu v Drahotuši vystaven základ sortimentu nabízené komunální techniky. Nemohly tak chybět malotraktory Goldoni, traktor Lindner, teleskopické manipulátory Merlo, příkopová ramena Ferri, mulčovače a vysavače Billy Goath, kloubové nakladače Weidemann, čelní nakladače MX, sněhové radlice Agrometall, tlačený zametací kartáč SweepEX nebo sekačka s nulovým poloměrem otáčení Walker.

Popisek: Od letošního jara působí firma CIME-plus v nových prostorách v Drahotuši nedaleko Hranic na Moravě

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down