20.08.2017 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Bezpečnost se probouzí

Práce s řetězovou pilou či křovinořezem nebyla nikdy bezpečnější. Odborníci v Husqvarně vědí, že nestačí probudit pouze sílu. Stejně důležitá je bezpečnost. Proto si trvale kladou za cíl pomoc a osvětu v oblasti bezpečného používání lesní a zahradní techniky.

Pro práci v lese i během údržby veřejné zeleně je důležité mít k dispozici výkonný a spolehlivý stroj. Při každodenním používání nesmíme zapomínat ani na co nejlepší ergonomii a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Všechny tyto nároky splňuje v míře vrchovaté profesionální řetězová pila Husqvarna 550XP či křovinořez Husqvarna 535RXT.

Profesionální uživatele zajímá především snadné startování, vysoký výkon stabilní za všech okolností, nízká spotřeba paliva, malé vibrace, nenáročná obsluha a údržba zahradní techniky. Startování proto u obou strojů ulehčuje palivová pumpička, která snižuje počet zatáhnutí za lanko nutných pro nastartování motoru. Dostatečný výkon poskytuje moderní motor X-Torq, který má ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí spotřebu paliva nižší až o 20 % a emise zplodin zredukované až o 75 %. Pila 550XP je navíc krásná, což ocenili porotci prestižní designérské soutěže Red Dot Design Award.*

Více informací na www.husqvarna.cz

Foto archiv/Husqvarna

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down