11.04.2013 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Auta šitá na míru

Jistě všichni známe ten příjemný pocit, když si jdeme koupit nové vozidlo. Je to trochu svátek. Zvlášť v dnešní době, kdy si můžeme objednat cokoli, novou techniku, výbavu přesně podle vlastního zadání, prostě vše nač si vzpomeneme, samozřejmě vše za odpovídající peníze. Dnešní možnosti zákazníka jsou veliké, na druhou stranu je ale velmi těžké se ve variantách a nabídkách orientovat, zvolit tu správnou technickou specifikaci, specifikaci kterou potřebujeme, která nám bude vyhovovat.

Ale vraťme se do reality. Realitou je zajištění peněz na nákup příslušné techniky. Teprve tady zjistíme, že financování nákupu nemusí být tak jednoduché, zvláště pak v dnešní pokračující krizí postižené době.

Jak řešit pořízení techniky

Na této skutečnosti je postaven projekt, který nabízí zákazníkům řešení. Bohužel, ne všichni zákazníci jej již znají. Zkusme si toto řešení přiblížit. Spousta firem a organizací vlastnící starší, dožívající a méně výkonnou komunální techniku stojí před otázkou, jak obměnu techniky řešit. Pomineme-li nákup nové techniky, přichází na řadu další možnosti řešení. Nabízí se nám buď oprava (repase) stávající techniky, nebo prodej staré a nákup modernější repasované techniky, která je v porovnání s cenami nové techniky podstatně zajímavější a rentabilnější. Firma Auto SAS s.r.o. ale nabízí další variantní řešení - dovoz starších vozidel podle přání zákazníka. To by asi nebylo nic zvláštního, tuto službu nabízí více firem, ale v tomto případě není cílem jen vozidlo dovézt a prodat tak jak je, cílem je kompletní příprava vozidla pro zákazníka. Dovozce chce připravit vozidlo, o kterém ví vše a které mu, jak se lidově říká, prošlo rukama a ví o jeho technickém stavu maximum. Zákazník si pak odváží vozidlo se zárukou na provedené opravy a s pocitem zajištění servisu v případě vzniklé závady. Ostatně tradice 20 let na trhu s komunální technikou zavazuje. Za tuto dobu firma Auto SAS s.r.o. odvedla mnoho práce a získané zkušeností a profesionalita firmy znamenají pro uživatele jistotu. Cíl je jednoznačný - udělat maximum pro spokojenost zákazníka a navázat s ním dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.
Prodejem vozidla zákazníkovi vztah ovšem nekončí, ale naopak začíná. Další spolupráci je nutné rozvíjet prostřednictvím pravidelného servisu, zajištěním náhradních dílů a požadovaných nástaveb, které rozšiřují užitnou hodnotu vozidla.

S kompletním servisem a službami

Na dokreslení samotné přípravy vozidla pro prodej shrňme několik faktů. Zákazník si může zakoupit repasované vozidlo z dané nabídky (stránky www. autosas.cz , aktuální nabídka vozidel MULTICAR ), nebo je možné po osobním jednání připravit specifikaci vozidla, jeho ceny a termínu dodání podle dohody Po dovozu vozidla a vyřešení všech legislativních náležitostí dojde k jeho řádnému vyzkoušení. Po demontáži a specifikaci zjištěných závad proběhne kompletní oprava včetně klempířských prací a lakování podle přání zákazníka. Pokud má být vozidlo využíváno s určitým konkrétním zaměřením, je vhodné jej doplnit standardními nástavbami nebo lze zajistit výrobu atypické nástavby na základě požadavků. Připravené vozidlo je pak předáno zákazníkovi včetně provedené STK, evidenční kontroly a kompletní předepsané výbavy pro jeho provoz.
Firma Auto SAS s.r.o. se snaží dodávat zákazníkům kompletní služby. To zejména platí u dodávaných vozidel s emisní nornou EURO 3, 4 a 5. Servisování těchto vozidel vyžaduje profesní a teoretické znalosti včetně vybavení odpovídající diagnostikou. Tým mechaniků je po této stránce zcela vybaven, navíc mechanici jsou pravidelně školeni ve výrobním závodě MULTICAR ve Waltershausenu v Německu. Zákazník si může sám zvolit, zda přijede s vozidlem do servisního střediska v Solnici, nebo využije služby mechaniků pojízdného servisu.

Popisek: Multicar M26 4x2 Doka po repasi - se speciální nástavbou

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down