08.04.2019 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Alfa dny zažily úspěšnou premiéru

V polovině března uspořádala společnost ALFA PROFI ve svém areálu v Brně-Útěchově premiérový ročník dnů otevřených dveří. Dvoudenní Alfa dny s představením více než čtyřicítky strojů a řadou praktických ukázek přilákala do Útěchova solidní počet návštěvníků, kteří se díky bohatému programu rozhodně měli na co dívat.

„Dny otevřených dveří jsme chtěli uspořádat již v loňském roce, ale nakonec mají svoji premiéru až letos. Má to hned několik důvodů. Firma slaví deset let svého působení na trhu a počátkem letošního roku jsme se přestěhovali do větších nových prostor, i když sídlíme stále na stejné adrese. Alfa dny, jak akci nazýváme, chceme využít nejen k prezentaci nabízené techniky a představení novinek. Během dvou dnů proběhne i školení prodejců a naši pracovníci jsou samozřejmě po celou dobu konání připraveni zodpovídat dotazy potenciálních zájemců o vystavené stroje, poradit s jejich výběrem i doporučit možnosti financování. V prostorách areálu je vystaveno více než 40 strojů reprezentujících průřez nabízeným sortimentem, komunálními nosiči a traktory počínaje a nejrůznějšími pracovními adaptéry konče. A na své si přijdou i zájemci o lesní techniku. Prohlédnout si mohou i některé novinky, například nový model tříosého komunálního vozidla Reform BOKI 1152 T nebo dálkově ovládaný nosič Green Climber LV800,“ uvedla manažerka marketingu společnosti ALFA PROFI Renáta Hrúziková.

Firma ALFA PROFI momentálně zaměstnává deset lidí a disponuje sítí prodejců zabezpečujících i servis a dodávky náhradních dílů po celém území republiky. V České republice a na Slovensku společnost zastupuje značky Reform BOKI s nabídkou komunálních vozidel, dálkově ovládané nosiče Green Climber, příkopové sekačky Frontoni, podkopové stroje FEMAC, mulčovače LIPA a štěpkovače GL & D.

Jako autorizovaný prodejce nabízí společnost například traktory Branson, Yanmar, SAME a Lamborghini, žací techniku Grasshopper, navijáky Uniforest. Na veškerou nabízenou techniku zajišťuje firma i záruční a pozáruční servis.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down