20.07.2021 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Adaptační centrum plní veškerá přání

Vozidla modelové řady D a D Wide značky Renault Trucks slouží široké škále aplikací a použití u zákazníků, ať už jde o městskou distribuci, svoz odpadu nebo zásobování stavenišť. Pro splnění těchto specifických potřeb je často nutné vozy na konci výrobní linky upravit.

S cílem nabídnout svým klientům stále širší škálu řešení a současně zkrátit dodací lhůty otevřel Renault Trucks ve svém výrobním závodě v Blainville-sur-Orne (Calvados, Francie) centrum zaměřené na veškeré zákaznické adaptace pro vozidla modelové řady Renault Trucks D a D Wide Euro 3, Euro 5 a Euro 6, které se budou odehrávat na konci výrobní linky.

Nové prostory se rozkládají na ploše 2500 m2 a umožňují operátorům, technikům a inženýrům působit na devíti pracovištích současně. V dílně nyní odborníci na střední řady vozidel Renault Trucks upravují vozidla podle zákaznických požadavků a zajišťují různé domontáže výbavy a příslušenství, instalace bezpečnostních prvků nebo významnější úpravy struktury šasi vozů.

„Dílna adaptačního centra reaguje na potřeby našich zákazníků, kteří mají specifické požadavky, jako je například palubní systém zatížení náprav pro výpočet celkového zatížení vozidla v reálném čase nebo instalace nezávislé klimatizace pro zvýšení komfortu řidiče,“ vysvětluje Maxime Vinclet, technický manažer adaptačního centra, a pokračuje. „Díky tomuto novému středisku můžeme nyní všechny tyto operace dělat v rámci závodu, a to s optimalizovanými náklady a příznivou dodací lhůtou pro naše klienty.“*

Zdroj: Renault Trucks

Foto archiv firmy

(Podrobnosti v Komunální technice 7/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down