« Všechny Akce

Efektivní řízení příjmů v odpadovém hospodářství obce

25. dubna | 12:00

Na školení se zaměříme na způsoby zpoplatnění odpadů u občanů a na míru jejich motivačního působení na obyvatele. Dále se dozvíte, jaké další provozní příjmy lze do OH obce získat a jak tyto možnosti co nejlépe využít. V posledním bloku se zaměříme na zapojení živnostníků do OH obce a na to, jakým způsobem a na základě jakých ukazatelů nastavit jejich platby. Věříme, že školení pomůže každému, kdo potřebuje příjmy OH ve své obcí nastavit tak, aby jich bylo možno co nejlépe využít pro řízení rozvoje OH.

Akreditováno Ministerstvem vnitra podle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků

Adresa události:

Praha/online